eReport.sk
Aneta Parišková, foto: instagram

Fanúšikom oznámila dobrú správu: Aneta Parišková je už zaočkovaná!

Po boji s rakovinou má moderátorka Aneta Parišková (47) pre svojich fanúšikov dobrú správu. Je už zaočkovaná! Nemusíte jej závidieť, podarilo sa jej to v zahraničí.

Aneta Parišková nemá za sebou najľahšie obdobie. Pred pár mesiacmi sa trápila zo zákernou rakovinou a absolvovala sériu chemoterapií. Jej stav je zatiaľ stabilizovaný, no nechce nič zakríknuť. Ešte nemá celkom vyhraté. Známa moderátorka pred časom potrebovala zmeniť vzduch a rozhodla sa s rodinou vycestovať do USA, kde si aj kúpili domček.

Aneta Parišková je už zaočkovaná!

Foto: Instagram

Práve z Ameriky poslala svojim fanúšikom optimistickú správu. „Florida už očkuje proti kovidu 19 všetkých svojich dospelých obyvateľov, ktorí majú záujem. A tak som už zaočkovaná aj ja. Vybrala som si vakcínu od Johnson & Johnson. Očkovanie tu zabezpečujú nielen zdravotníci, ale napríklad aj vojaci. Tí po zaočkovaní dokonca ponúkajú fotografické služby. Aj so správnym zarámovaním,“ napísala Aneta.

Pre Floridu sa rozhodla preto, že potrebovala zmeniť prostredie a chcela poskytnúť svojim synom možnosť lepšie športovať a učiť sa anglický jazyk. Svoje rozhodnutie rozhodne neoľutovala.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity