eReport.sk
Miroslava Fabušová, foto: instagram M. F.

Fabušovej PRVÉ slová po verdikte sudcu: „S kamoškou sme si dali vínko.”

Miroslava Fabušová si dnes v zrýchlenom konaní vypočula verdikt sudcu po tom, čo ju polícia zadržala, ako šoférovala pod vplyvom alkoholu. Všetko teraz vysvetlila!

Súd rozhodol o treste odňatia slobody vo výmere 6 mesiacov s podmienečným odkladom na skúšobnú dobu 18 mesiacov. Zároveň jej uložil trest zákazu činnosti viesť akékoľvek motorové vozidlo na dobu 18 mesiacov. Pred súdom, ani po ňom nebola inokedy zhovorčivá modelka naladená dávať rozhovory. Teraz si srdce vyliala na Instagrame a opísala, ako sa udalosť odohrala. S kým Mirka Fabušová (38) pila a prečo: „Všetko sa na dobré obráti a bude dobre. Veľmi ma mrzí, situácia, ktorá vznikla, a ľutujem, ak som niekoho pohoršila, ale vďaka Bohu a nejakej vyššej sile som nikomu neublížila, asi stáli pri mne anjeli strážni, ktorí sú už od októbra asi unavení. Veľmi ma mrzí, že situácia vznikla z alkoholu, ktorý bol zostatkový,” píše.

Bude pomáhať chorým

„Dali sme si s kamoškou v sobotu vínko a bol to koniec negatívnych situácií. Od nedele sme plánovali detox a zdravý životný štýl. Stalo sa, mrzí ma to a bola to, dúfam, skutočne posledná bodka za chybami, ktoré som spravila, alebo sa udiali negatívne veci v mojom živote, aj tie, ktoré som nespôsobila ja sama. Posledný výkričník. Snáď. Svoju energiu som sa rozhodla venovať chorým a budem na sebe pracovať, aby som mohla pomáhať druhým. Tak mi prepáčte, alebo aspoň skúste pochopiť, lebo každý z nás sa môže ocitnúť v podobnej situácii a určite hrdá na seba nie som. Všetkým posielam pozitívnu energiu. Buďte silní, nedajte sa zlomiť životom,” odkázala.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.