tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lewis Hamilton, foto:instagram

F1: Hamilton o svojej dominancii: „Možno to vyzerá jednoducho, ale vôbec nie je“

Čerstvý šampión Formuly 1 Lewis Hamilton v rozhovore pre web seriálu prezradil, že úspech mu nespadol iba tak do lona. Napriek tomu, že už v mladosti boli zrejmé jeho pretekárske vlohy, musel na sebe tvrdo pracovať.

„Možno to vyzerá jednoducho, ale vôbec to tak nie je. Trvalo to veľmi dlho, než som sa vypracoval na túto úroveň. Mal som síce k dispozícii všetky časti skladačky zvanej úspech, no musel som sa ich naučiť dať dohromady. Zo začiatku do seba totiž nezapadali, no napokon sa mi podarilo doladiť aj tie najmenšie detaily,“ povedal Hamilton. Tridsaťpäťročný Brit v tejto sezóne ziskom siedmeho titulu majstra sveta vyrovnal historický zápis.

Od Nemca Michaela Schumachera: „Každý rok si napíšem zoznam vecí, v ktorých až tak nevynikám. Ak napríklad nie som dobrý v komunikácii, ako môže fungovať moja spolupráca s naším inžinierom? Našťastie mám za sebou ľudí, ktorí mi pomáhajú v ceste za zlepšením. Bez nich by som to nikdy nedokázal.“
      

Hamilton spečatil zisk titulu s predstihom na novembrovej Veľkej cene Turecka. Do konca sezóny zostávajú ešte tri podujatia, dve v Bahrajne aj jedno v Spojených arabských emirátoch. Každým víťazstvom môže navýšiť rekord v počte víťazných veľkých cien, ktorý sa momentálne zastavil na čísle 94.

Zdroj:tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

F1: Hamilton o svojej dominancii: „Možno to vyzerá jednoducho, ale vôbec nie je“

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku