eReport.sk
Lucie Vondráčková, foto: facebook LV

Expartner Lucie Vondráčkovej: Vianočné prekvapenie pre milenku

Rozbil rodinu a verejnosť ho za to odsúdila. Hokejista Tomáš Plekanec (38) podvádzal svoju ženu Luciu Vondráčkovú (40), s ktorou má dvoch synov Matyáša a Adama už počas manželstva. Nie je tajomstvom, že Lucia z toho bola na dne a hoci sa jej teta Helena nikdy k súkromiu rodiny nevyjadrovala, v Luciinom prípade urobila výnimku: „Je mi ľúto hlavne tých dvoch krásnych detí,” podotkla so smútkom v hlase.

Tomáš Plekanec priznal, že novou ženou jeho života je tenistka Lucie Šafářová (33). Tá pri ňom stála aj počas nepríjemného rozvodu, keď sa na verejnosti prepierala poriadne špinavá bielizeň. Rozvod ho napokon vyšiel pomerne draho, hokejista súhlasil so štedrými alimentmi a exmanželke prenechal byt na Kavčích Horách v Prahe. Lucia ustúpila v starostlivosti o synov a napokon súhlasila, že si ich budú striedať. Každý druhý týždeň sa tak o ne stará “macocha” Lucia Šafářová.

Lucia Vondráčková zakopala vojnovú sekeru, nová žena jeho ex sa pekne stará aj o jej dvoch synov, foto: facebook

foto: facebook

Pred rokom, cez Vianoce, do rodiny pribudla dcérka Leontýnka a Plekanec sa stal trojnásobným otcom. K dcére mu pogratulovala aj Lucia Vondráčková, čím dala najavo, že ich vzťahy sú už zahojené. K pocitu šťastia však ešte jeden krok chýbal a Tomáš sa k nemu odhodlal začiatkom adventu. Pokľakol pred svoju lásku a romanticky ju požiadal o ruku. Definitívne sa tak odpútal od svojej exmanželky a vyslal signál, že nemá strach z ďalšieho manželstva. Obdobie Vianoc je pre dvojicu symbolické, takto pred rokom sa im narodila dcéra. Obaja si teraz naplno užívajú rodinný život, najviac času im zaberú deti. Tomášove Kladno nehrá žiadne zápasy, tak sa snaží športovať aspoň doma – najčastejšie hrá s deťmi tenis.

Ako prebiehala žiadosť o ruku, si nechali pre seba, len potvrdili, že to malo riadne “grády” a keď sa situácia s Covidom 19 zlepší, tešia sa na svadbu.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport