eReport.sk
Karel Šíp
Karel Šíp, foto: profimedia

Exmanželka moderátora Karla Šípa v bolestiach: Strach o jej zdravie!

Exmanželka Karla Šípa (76) Marcela Holanová (70) má vážne zdravotné problémy. Nedávne vystúpenie síce dokončila, no len s veľkými bolesťami.

Mala byť veľkou hviezdou sústredenia súťaže Muž roka, no ešte dve hodiny pred svojím vystúpením nebola na mieste, takže nestihla zvukovú skúšku. „Len ťažko vyšla schody a problém bol aj s antigénovým testom. Zle sa jej dýchalo a tak nebolo možné odobrať jej vzorku z nosa, alebo z úst. Chvíľu sme sa báli, že budeme musieť zavolať zdravotníka,“ prezradila žena, ktorá robila hosťom testy.

Stav speváčky Marcely Holanovej je naozaj vážny. Exmanželka Karla Šípa vyvolala rozpaky aj svojím vzhľadom. Ako jediná z vystupujúcich mala na sebe to, v čom prišla – džínsy a tričko. „Dnes mi nie je najlepšie, asi kvôli zlému počasiu,“ povedala pred vystúpením. Nebola rozhodne vo forme.

Problém nastal, keď mala prísť pred obecenstvo, kde mala zaspievať tri piesne. Síce spievala naživo a čisto, horšie to bolo s pohybom. „Nemohla skoro chodiť. Pri speve vydržala stáť, ale akonáhle musela niekam prísť, museli ju podopierať, aby nespadla. Naozaj som sa o ňu bála,“ opísala speváčkin stav jedna z hostí podujatia.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport