eReport.sk
Meghan Markle s exmanželom Trevorom Engelsonom, foto: youtube

Exmanžel Meghan Markle nemá na vojvodkyňu pekné slovo: Pripadal si ako žuvačka na jej podrážke!

Meghan Markle tvorila pár s filmovým producentom niekoľko rokov. Svoju lásku nakoniec spečatili svadbou. Iba dva roky po nej však znenazdajky prišla Meghan so žiadosťou o rozvod. Jej vtedajší manžel Trevor Engelson nečakanému kroku vôbec nerozumel. Teraz opísal, ako sa vtedy cítil. Hnev sa v ňom hromadil ešte niekoľko rokov.

Keď sa v roku 2004 stretla Meghan Markle s americkým producentom a hľadačom talentov Trevorom Engelsonem, okamžite sa do seba zamilovali. Po siedmich rokoch vzťahu sa vzali a všetci im predpovedali krásnu budúcnosť. Meghan a Trevor tvorili dokonalý pár, mali veľa spoločných priateľov a rodičia Trevora si svoju nevestu absolútne obľúbili. O to väčším šokom bol náhly koniec vzťahu, ktorý podľa webu The News zapríčinila práve Meghan.

Predchádzal tomu pracovný úspech

Meghan Markle sa dlhšiu dobu snažila presadiť v Hollywoode, ale dostávali sa k nej len menšie úlohy. Vďaka ním sa do povedomia verejnosti nevedela dostať. Bolo to málo. V roku 2011 ale prišiel zásadný zlom, keď budúca vojvodkyňa získala jednu z hlavných rolí v divácky úspešnom seriáli Kravaťáci. Problém tkvel v tom, že sa seriál nakrúcal v Kanade, zatiaľ čo Meghan a Trevor žili v Los Angeles. Meghan tak trávila veľa času mimo domova, aby sa mohla naplno venovať svojej kariére. Odlúčenie manželstvu rozhodne neprospelo.

V roku 2013 podľa webu Express potom Meghan znenazdajky na svojho manžela vytiahla žiadosť o rozvod. Trevor o jej rozhodnutí nemal žiadne tušenie. Ostal zaskočený, keďže dvojica nemala žiadnu krízu. Žiadosť o rozvod ho chladným, pochopiteľne, nenechala. Namiesto smútku avšak Trevor pociťoval skôr hnev. A to taký silný, že nezmizol ani niekoľko rokov po rozvode.

Ako žuvačka na topánke

O tom, ako veľmi Trevora žiadosť o rozvod zobrala, sa vo svojej knihe Meghan: Hollywoodska princezná rozpísal aj spisovateľ Andrew Morton. „Pripadal si ako žuvačka na jej topánke. Ako Meghan rozvod poňala, Trevorovi trhla kobercom pod nohami. Bol veľmi zranený,“ nechal sa počuť spisovateľ, ktorý sa dlhodobo zaoberá britskou kráľovskou rodinou.
Meghanino rozhodnutie rozviesť sa zaskočilo aj jej bývalú najlepšiu kamarátku a družičku Ninaki Priddy. Tá si totiž celý čas myslela, že sa dvojici problém so vzdialenosťou darí úspešne prekonávať. Potom, čo si však vypočula, čo si o nepríjemnej situácii myslí samotný Trevor, rozhodla sa, že sa s Meghan nebude ďalej vídať.

Foto: profimedia, youtube


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Exmanžel Meghan Markle nemá na vojvodkyňu pekné slovo: Pripadal si ako žuvačka na jej podrážke!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php