eReport.sk
Lucia Forman, foto: archív L.F.

EXKLUZÍVNE: Vieme, kedy porodí bývalá moderátorka Lucia Forman!

Bývalá moderátorka Lucia Forman (38) onedlho porodí svoju druhú dcérku. Poznáme podrobnosti jej pôrodu, nálady, chute, ale aj prírastok hmotnosti.

Lucia Forman bola pred pár rokmi na Slovensku azda najznámejšou vdovou v krajine. Pred pár rokmi prišla o milovaného manžela Dávida, ktorý podľahol ťažkej chorobe. Posledné mesiace je však nadšená. S partnerom Ľuborom Kyselým čaká svoje druhé dieťa! Poznáme podrobnosti jej blížiaceho sa pôrodu.

Dokonalé tehotenstvo

Bývalá moderátorka RTVS a TA3, dnes hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja Lucia Forman prežíva nádherné obdobie života. Aktuálne je v ôsmom mesiaci tehotenstva a s partnerom Ľuborom sa tešia na príchod dcérky. Lucia má termín 17. júla a rodiť by mala v Ružinovskej nemocnici. „Vybrala som si klasickú nemocnici, kde som rodila aj predtým. Stretla som sa tu s veľmi dobrým a citlivým prístupom. Nepotrebujem luxus, súkromná klinika ešte nič nezaručuje,“ prezradila Lucia Forman.

Aktuálne sa cíti dobre a chce pracovať čo najdlhšie. „Pokiaľ mi to zdravotný stav dovolí, chcem pracovať až do pôrodu. Snažím sa však šetriť a eliminovať akýkoľvek stres. Som rada, že som s ľuďmi. Mám vďaka tomu pozitívnejšie myšlienky. Padlo mi vhod, že aj počas korony som pracovala a organizovala rôzne tlačovky. V spoločnosti sa cítim dobre,“ priznáva exmoderátorka.

Lucia Forman exkluzívne prehovorila o tehotenstve

Foto: Instagram

Miluje ananás

Jej tehotenské chute nie sú ničím nezvyčajné, Lucia sa snaží jesť normálne, zdravo a rozhodne sa neprejedá. „Pribrala som zatiaľ len sedem kilogramov. Snažím sa jesť s mierou. Jediné, čo musím mať vo svojom okolí je ananás, ten mi nesmierne chutí,“ smeje sa hovorkyňa. V tehotenstvo dokonca aj cvičila a chodievala na dlhé prechádzky. „Aktuálne cvičím v obmedzenom režime, len dvakrát – trikrát do týždňa. To ma udržuje v skvelej psychickej pohode. Nič samozrejme nepreháňam. Na druhej strane ma nebolia ani kríže a nemám ani žiadne opuchy končatín,“ tvrdí Forman.

Lucia si tehotenstvo užíva

Foto: Instagram

Meno majú vybraté

Lucia už má vybraté meno pre svoju dcérku. Pri voľbe sa s partnerom bez problémov zhodli. „Máme doma Elu a Laru. Chceli sme niečo jednoduché, aby sa to dcére hodilo k priezvisku. Vybrali sme si Nelu,“ vysvetľuje budúca mamička. Má vraj občas výkyvy nálad, hoci na prvý pohľad pôsobí pozitívne. „Moje nálady? To je otázka skôr pre môjho partnera. Keď som sa ho na to opýtala, prevrátil očami. Moja nálada však závisí od stupňa najedenia a od toho, či som bola na toalete,“ žartuje Lucia. Výbavičku pre dcérku má už nakúpenú vo veľkej miere. „Základ máme. Zabezpečili sme si postieľku, prebaľovací pult a kočík. Máme aj nejaké oblečenie, no niečo ešte určite dostaneme. Sme však v nakupovaní racionálni a minimalistickí.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

EXKLUZÍVNE: Vieme, kedy porodí bývalá moderátorka Lucia Forman!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti