eReport.sk
Mutňanská
Foto: instagram/jm

EXKLUZÍVNE FOTO: Známa misska si užívala Kočnerov luxus. A dnes?

Superstar: Dnes sa čuduje nad Kočnerovým oslobodením, v minulosti si užívala jeho luxus

Sexi tmavovláska Jana Mutňanská, ktorá zažiarila v speváckej megašou Superstar, ale zahviezdila aj na módnych mólach, rada trávila voľné chvíle v spoločnosti mafiána Mariana Kočnera a jeho nežnej polovičky. A preto ju Kočnerove kauzy na súde nenechávajú chladnou.

Zarazená Superstar

Keď začiatkom septembra pezinský špecializovaný trestný súd odklepol nevinu Mariana Kočnera v kauze vraždy Jána Kuciaka, prekvapený zostal nejeden Slovák, a dokonca aj zahraničné médiá. Z rozsudku zostala zarazená aj exmisska Jana Mutňanská, ktorá sa o svoje prekvapenie podelila aj na svojom instagramovom profile, kde v tzv. „instarstory“ zazdielala článok o Kočnerovom oslobodení a k tomu pripísala veľavravnú skratku „Wtf“, ktorá v angličtine za použitia vulgarizmu poukazuje na značné prekvapenie.

Jana Mutňanská na palube lietadla po boku Kočnerovej nežnej polovičky Karolíny. Foto: eReport.sk

Oslovili sme teda Mutňanskú, ktorá skúšala šťastie v roku 2010 aj v Miss Universe a opýtali sa na prípad mafiánskeho biznismena a zavraždeného novinára s odstupom času. „Myslím si, že asi celé Slovensko čakalo iný verdikt,“ priznala Mutňanská. Zároveň dodáva, že verí v spravodlivosť a v to, že Najvyšší súd rozhodne naozaj objektívne. Keďže sa prokurátor odvolal, práve Mutňanskou spomínaná najvyššia súdna inštancia bude mať v tomto procese poslednú justičnú bodku.

Stará známa jachta

Napriek tomu, že samotná Mutńanská bola z verdiktu súdu zarazená, zdá sa, že v minulosti si Kočnerove bohatstvo užívala plnými dúškami. Naša redakcia disponuje fotografiou, ktorá má pochádzať z Kočnerovho smartfónu a na nej sa sexi misska usmieva od ucha k uchu v spoločnosti Kočnerovej nežnej polovičky Karolíny na palube lietadla smerujúceho do Chorvátska. Na otázku či pozná súdeného biznismena s pofidérnymi kontaktmi, odpovedala stručne: „Áno, stretla som sa s ním“. Vzápätí priznala, že navštívila aj jachtu, ktorú Kočner s obľubou navštevoval. Zdá sa, že dnes už Kočnerove ikonické hniezdočko luxusu kotviace v chorvátskych prístavoch previezlo na svojej palube nejednu slovenskú krásku. Prednedávnom totižto unikli do médií fotky poslankyne za Sme rodina Petry Krištúfkovej, ktorú zvečnili na jachte taktiež s Karolínou Kočnerovou, ktorá si podľa všetkého vedela vyberať prominentné kamarátky.

Samotná Mutňanská priznala, že vzťah s Karolínou, napriek tomu, že si s ňou vychutnávala rozpálené chorvátske pláže, nebol vôbec kamarátsky. „Nie vôbec si nevoláme, náš vzťah nebol takýto,“ dodala. Prečo si teda Mutňanská vybrala na trávenie voľných chvíľ práve podobnú spoločnosť? Odpoveď je prozaická.

Mutňanská si v minulosti užívala Kočnerov luxus, v súčasnosti sa čuduje nad verdiktom súdu. Foto: eReport.sk

Mohol za to frajer

„Môj vzťah s pánom Kočnerom bol nasledovný, a to, že môj bývalý partner Jozef Dolinský s ním bol v kontakte a tým pádom som sa tomu nevyhla ani ja,“ vyhovorila sa misska na bývalého frajera. S tým randila od roku 2015, približne štyri roky a dokonca sa aj zasnúbili. Vzťah s prominentným onkológom, ale krachol pred vyše rokom. Aj Dolinský musel v minulosti svoj vzťah s Kočnerom vysvetľovať. A zhodou náhod, podobne ako Mutňanská, ktorá sa bok po boku fotila na palube lietadla s Kočnerovou, ani špičkový doktor podľa jeho slov nemal s mafiánskym podnikateľom bližší priateľský vzťah. „O Mariánovi Kočnerovi je známe, že mal jachtu, ktorú priebežne navštevovali mnohí jeho známi. Na tej jachte som trávil dovolenku aj ja, nie však „individuálne“, bolo nás tam viac. Skrátka – pán Kočner nebol mojim najbližším priateľom, ako sa to snažia niektoré médiá navodiť, ale známym. Takých mám desiatky, možno stovky,” napísal onkológ začiatkom roka na sociálnej sieti. Pre tých, ktorí by stále o vlažnosti ich priateľstva pochybovali má Dolinský nespochybniteľný dôkaz. „Že som nebol Kočnerov „priateľ“, sa de facto teraz ukázalo aj z jeho mobilu, kde sa v údajnom čete s inou osobou o mne bavil ako o „megajebovi“.

Pani Kočnerovú som už nevidela niekoľko rokov. Môj vzťah s pánom Kočnerom bol nasledovny, a to, že môj bývalý partner Jozef Dolinský s ním bol b kontakte a tým pádom som sa tomu nevyhla ani ja.

Zdroj foto: eReport.sk, instagram/jm


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

EXKLUZÍVNE FOTO: Známa misska si užívala Kočnerov luxus. A dnes?

Najnovšie