eReport.sk
Lucia Forman, foto: archív L.F.

Exkluzívne: Bývalá moderátorka Lucia Forman je tehotná!

Po ťažkých rokoch má opäť dôvod na radosť. Bývalá moderátorka Lucia Forman (38) exkluzívne prezradila portálu eReport.sk, že čaká svoje druhé dieťatko. Po dvoch rokoch s novým mužom je nesmierne šťastná!

Bývalá moderátorka počasia v RTVS a moderátorka šoubizu na TA3, dnes hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja Lucia Forman si prešla zlou životnou etapou. Svoje trápenie si užila pred pár rokmi, keď jej milovaný manžel Dávid ochorel na rakovinu. Počas tohto obdobia si Lucia prešla peklom. Ďalšia rana prišla, keď zákernej chorobe podľahol a ona ostala na dcérku Laru sama. Neskôr sa na ňu však usmialo šťastie a pred dvomi rokmi stretla nového muža – Ľubora Kyselého. Aj vďaka nemu má dnes úsmev na perách.

Po druhýkrát tehotná!

Lucia Forman má opäť dôvod na radosť. Exkluzívne pre portál eReport.sk totiž prezradila, že je v druhom stave. „Som v siedmom mesiaci tehotenstva. S partnerom sme si hovorili, že keby to prišlo, bolo by to veľmi pekné. Tehotenstvo sme však neplánovali, prišlo prirodzene,“ prezradila bývalá moderátorka a hovorkyňa.

„Veľmi sme sa z tejto správy tešili. Boli aj slzičky šťastia, malé obavy, ale pozitívne pocity samozrejme prevažovali,“ tvrdí Lucia. Dlho si totiž myslela, že si po smrti manžela vystačí len s jedným dieťaťom. „Budeme mať dievčatko. Chvalabohu je všetko v poriadku, nemala som ani ranné nevoľnosti, akurát mi prestala chutiť káva. Jem však normálne, nemám žiadne tehotenské chute. Myslím, že po celý život som sa stravovala veľmi fajn,“ hovorí budúca mamina.

Lucia Forman je tehotná!

Lucia je veľmi aktívna a hýbať sa neprestala ani počas tehotenstva. „Doma cvičím a chodím na prechádzky. No musím myslieť na to, že mám bruško, takže nič nepreháňam.“ S partnerom Ľuborom už aj vyberajú mená pre bábätko. „Ľubor má dcérku Elu, ja mám Laru. Chceme vybrať také meno, ktoré by bolo skôr kratšie a hodilo by sa k priezvisku,“ priznáva.
Počas tehotenstva pribrala zatiaľ len päť až šesť kilogramov. Cíti sa dobre a zatiaľ aj pracuje.

Kočík už má objednaný

Lucia Forman sa na nový prírastok nesmierne teší. Zatiaľ s partnerom plánujú ostať v jej petržalskom byte. Nad iným bývaním budú možno uvažovať až časom. S Ľuborom, ktorý pracuje ako šéfeditor ekonomického média dobrou správou svoje okolie ani veľmi neprekvapili. „Všetci boli našou novou správou nadšení a prevládali len pozitívne emócie. Moje tehotenstvo dobre prijali aj v práci. Všetci sa na naše bábätko tešia. Podľa nášho okolie sme s Ľuborom do seba zapadli ako puzzle. To, že čakám bábätko teda nikoho veľmi neprekvapilo,“ vysvetľuje Forman.

Lucia Forman je šťastná a tehotná!

Foto: Instagram

S partnerom, s ktorým opäť našla svoje vytúžené šťastie sú spolu presne dva roky. Oficiálne ho Lucia predstavila na Bratislavských módnych dňoch. Už pomaličky uvažujú aj nad kúpou výbavičky. „Zatiaľ máme objednaný kočík, ten by mi mal prísť domov v júni. Termín mám v júli, takže by sme mali byť pripravení. Chcem ešte zabezpečiť postieľku a prebaľovací pult,“ hovorí hovorkyňa bratislavskej župy. Očkovať sa zatiaľ nechystá. „Ešte nie som očkovaná. Doktorka mi to veľmi neodporúčala. V podstate ma skôr odhovárala. Nechávam to na neskôr, zatiaľ si dávam veľký pozor.“ Budúcim rodičom samozrejme zo srdca gratulujeme!

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport