eReport.sk
Monika Haklová, foto: profimedia

Exfarmárka Monika Haklová konečne ukázala nového priateľa. Prečo ho toľko tajila?

Svojho času patrila ku kontroverzným postavám šou Farma. Objavila sa aj v rade ďalších relácií. Dnes je však všetko inak. Blondínka sa stiahla z dohľadu kamier, venuje sa profesionálne cvičeniu a pokoj našla aj v súkromnom živote. Tohto muža si nevie vynachváliť!

Blondínka tvorila dlho pár s Martinom Kollárom, s ktorým žila v jednej domácnosti. Dvojica, ale išla od seba a okolo Moniky Haklovej (47) ostalo ticho. Zdalo sa, že je známa televízna tvár single. Opak je však pravdou. Pár tvorí už rok a pol s podnikateľom z Rakúska. „Môj život po mediálnej prezentácii sa dosť zmenil. Utiahla som sa. S odstupom času musím povedať, že sa mi uľavilo. Celé to mediálne prostredie ma veľmi unavovalo a v mojom živote narobilo veľa chaosu. S priateľom sme zatiaľ len 1,5 roka spolu. Je to zvláštne. Spoločné záujmy nás nejako dali dokopy a úplne náhodou sme sa stretli na prezentácii produktu, ktorý predáva,” povedala pre eReport Haklová.

Na lásku už neverila

Najprv okolo seba iba chodili. Stretávali sa na spoločných miestach: „Ja v Hainburgu trénujem plus pôsobím ako finančný poradca a Roman tam má firmu. Dokonca sme študovali na tej istej škole. Naši rodičia mali vedľa seba záhradu, a najviac čo ma prekvapilo je, že má chalúpku kúsok od miesta, kde som bola na Farme. To miesto je neskutočné. Domček, okolo neho les, nikto okolo nás len vtáčiky, srnky, jelene. Je to taká naša oáza kľudu,” rozplýva sa šťastná blondínka. Prečo svojho milého tak dlho tajila? „Nechceli sme sa verejne ukazovať, aby medzi nás niekto vstúpil! Milujeme sa, je to krásne. Veľmi dlho som taký pocit nezažila a myslela som si, že už ani nezažijem,” pokračuje príbehom ako z rozprávky.

Sama v dome

Jej dve deti už vyleteli z hniezda. Ostala s ňou už len najmladšia, jedenásťročná dcéra: „Deti môj vzťah neriešia. Sú radi keď je ich mama šťastná. Trávime spolu veľa času na chalupe na Slovensku a aj u mňa v Rakúsku. Veľa športujeme chodíme na túry, bicykel a vyvárame, keďže obaja ľúbime jesť. Väčšinou zdravé jedlá. Ľudia a rodiny sa nevedeli počas lockdownu doma zniesť, majú veľa problémov v práci, finančné problémy, nemilujú sa. Láska je dôležitý liek,” tvrdí aktívna trénerka. „Preto odkazujeme, milujte sa, ctite sa, buďte pozitívni a verte svojim snom! Nie je nič dôležitejšie ako úprimná láska. Čo viac človek potrebuje ako byť v objatí milujúceho človeka. Je to sila lásky a vtedy sa človeku darí vo všetkom. V práci, financiách a v zdraví.”

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport