eReport.sk
Eva Varholíková Rezešová, foto: instagram

Eva Rezešová Varholíková prehovorila roky po smrteľnej autonehode: Chcela by som vrátiť čas!

Milionárska dedička, ktorá zapríčinila na maďarskej diaľnici pod vplyvom alkoholu nehodu so stratami na životoch, sa rozhodla napísať autobiografiu. Vydáva knižku!

V roku 2018 opustila brány väznice v Budepešti. Na slobodu sa dostala po šiestich rokoch a pred väznicou ju čakali matka s dcérou. Dcéra Alexandra Rezeša, zosnulého exministra dopravy a niekdajšieho druhého najbohatšieho podnikateľa na Slovensku, bola odsúdená na deväť rokov za spôsobenie smrteľnej dopravnej nehody na maďarskej diaľnici pod vplyvom omamných látok.

Varholíková, ktorá jazdila pod vplyvom alkoholu, narazila 21. augusta 2012 na diaľnici M3 vo vysokej rýchlosti do vozidla značky Fiat Punto. Zahynuli v ňom traja ľudia, ďalšia žena v horiacom aute utrpela ťažké poranenia, ktorým po prevoze do nemocnice podľahla. Odsúdili ju na šesť rokov väzenia v nápravnovýchovnom ústave s najmiernejším stupňom stráženia. Maďarský odvolací súd pre okolie Budapešti však v septembri 2014 rozhodol o zvýšení trestu na deväť rokov. Slobodu si užíva blondínka už takmer tri roky. Teraz je jasné čomu sa venovala. Rozhodla sa napísať o svojom živote knihu, kde nepochybne bude časť aj o tejto jej životnej udalosti. Kniha sa bude dať získať aj s Varholíkovej autogramom. Vychádza dvadsiateho septembra. Jej spoveď spísal Štefan Šperka.

Foto: tasr instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport