eReport.sk
Eva Rezešová Varholíková si odsedela šesť rokov, foto: tasr

Eva Rezešová Varholíková má nový domov: Vyznávačka minimalizmu!

Po rokoch vo väzení sa bez problémov začlenila do života. Svoj život si zorganizovala nanovo.

Za nehodu so štyrmi obeťami si v Maďarsku odsedela šesť z deviatich rokov. Prominentku podmienečne prepustili pred dvomi rokmi. Eva Rezešová Varholíková (43) spôsobila 21. augusta 2012 vážnu autonehodu, pri ktorej v malom aute značky Fiat zhoreli traja ľudia. Štvrtá obeť sa z vraku dostala, ale zraneniam podľahla. Do posádky narazila Rezešová vo vysokej rýchlosti zozadu, autom ich mala aj vytláčať z cesty. Oproti jej džípu značky BMW X5 nemalo malé Fiat Punto šancu. Navyše bola pod vplyvom alkoholu. V krvi jej našli 1,5 promile. Varholíková dala rodine zosnulých príspevok na pohreb vo výške 17 000 eur.

Domu sa zbavili

Niekoľko mesiacov po jej prepustení sa objavila v ponuke vila Rezešovcov. Košická nehnuteľnosť zdobená zlatými prvkami v barokovom štýle vyrážala dych. Sídlo, v ktorom býval niekdajší oceliarsky magnát a exminister dopravy Alexander Rezeš († 54), má výmeru 1 580 m² a ohodnotená bola na pol milióna eur. Predávali ju takmer dva roky, nakoniec úspešne. V novembri minulého roka si našla nového majiteľa. Stal sa ním iba 22-ročný Róbert Juraj, študent Moskovského štátneho inštitútu medzinárodných vzťahov.

Zabývaná?

Rezešová Varholíková sa po životných útrapách dala dokopy. Dokonca sa krátko po prepustení z basy zaregistrovala na sociálnej sieti Instagram, kde prezentuje svoj život a postoje. Blondínku, ktorá vyrastala v dome plnom gýču, zlákal minimalistický štýl. Aktuálne prispela fotografiou, ktorú opísala ako nový domov. Na zlaté kráľovstvo sa teda vôbec nepodobá.

V GALÉRII nájdete, aký interiér ju teraz baví. Je to rozdiel!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Eva Rezešová Varholíková má nový domov: Vyznávačka minimalizmu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti