eReport.sk
Eva Holubová, foto: profimedia

Eva Holubová má vážnu chorobu: Popísala nepríjemnú liečbu!

Česká herečka Eva Holubová (62) má na konte množstvo komediálnych postáv. Rozdáva úsmevy na všetky strany, ale aj ona má svoje trápenie. Bojuje s vážnou chorobou – boreliózou.

Chorobu vraj nechytila od kliešťa ako býva zvykom. Jej nabitý pracovný program začína už 8 30 na infúziách. Rovnakú chorobu mal i jej syn Adam. Ako je u nej zvykom, v chorobe našla aj pozitíva. „Na infúzie sa teším, zíde sa tam vždy skvelá partia bojovníčok, ktoré sa nevzdávajú a bojujú s chorobou. Toľko odhodlania, statočnosti a zmyslu pre humor na jednom mieste“, pochvaľovala si herečka.

Viac sa dozviete:

Boreliózu dostala po druhýkrát. Už vie, čo je pre ňu najlepším liekom. “Veľa spať a striedmo jesť. Kútiky hore a vždy mať po ruke poloplný pohár s vodou,“ priznala Holubová. „V prvom rada sa musím šetriť. Viem úplne presne, prečo som tam, kde som,“ posťažovala sa známa herečka.

„Nemám predpísaný pokoj na lôžku, mám si ľahnúť až keď som unavená. To teraz ide, ale čo vtedy keď budem hrať? Ako dlho? A tak ďalej. Našťastie teraz nemám toľko nakrúcania, tak chorobe prispôsobujem celý svoj režim,“ vysvetľuje herečka, ktorú znepokojuje pandemická situácia v Čechách.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Eva Holubová má vážnu chorobu: Popísala nepríjemnú liečbu!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti