eReport.sk
Zdroj: instagram

Ešte pred tridsiatkou prišla kvôli drogám o všetky zuby. Pozrite sa na tú zmenu


Brittany Negler z Pensylvánie sa stala drogovo závislá po tom, čo jej zomrel brat. Dlho si myslela, že je to práve ona, kto môže za jeho smrť.

Brat Brittany zomrel na rakovinu, keď mal 18 rokov. „Dlho som si myslela, že som zabila svojho brata,“ s plačom sa priznala Brittany. Trápila sa tým a bola psychicky na dne, keď siahla po drogách. Závislosť sa podpísala aj na jej zdraví. Jej chrup bol vo veľmi zlom stave, píše Dailymail.

Rozhodla sa ísť na odvykačku. Po úspešnom liečení chcela popracovať aj na svojom vzhľade, tak navštívila zubára. Ten jej všetky zuby vytrhal a nasadil jej protézu. Bola však veľmi veľká, nevedela zatvoriť ústa a ani jesť. Keď prežúvala, bolo to pre ňu veľmi bolestivé, preto vôbec nejedla. Vychudla až na kosť. Útla Brittany si zo zúfalstva obliekala von tri mikiny, aby nevyzerala tak vychudnuto, pretože sa jej ľudia vysmievali. Keď jej hrozilo, že je zavedú sondu na prijímanie potravy, rozhodla sa na sociálnej sieti napísať doktorovi Wilsteadovi.

Zdroj: tiktok bn

Ten si s ňou dohodol stretnutie. Keď k nemu prišla, vážila sotva 36 kg. Po niekoľkých sedeniach jej lekár nasadil zubné náhrady. Keď sa prvýkrát pozrela do zrkadla a videla svoj krásny nový úsmev, rozplakala sa a vyskočila zo stoličky, aby doktora Wilsteada objala. Zubár a jeho manželka ju neskôr vzali do svojej obľúbenej reštaurácie, aby sa ubezpečili, že sa jej so zubnými náhradami dobre je.

Zdroj: instagram bn

Brittany uviedla, že premena úsmevu stojí zvyčajne 9 000 až 60 000 dolárov a jej celkové výdavky boli asi 30 000 dolárov. Nešpecifikovala však, ako to zaplatila.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ešte pred tridsiatkou prišla kvôli drogám o všetky zuby. Pozrite sa na tú zmenu

KOMENTOVALI STE: