eReport.sk
Erika Barkolová, foto: profimedia

Erika Barkolová skončila v nemocnici s vážnym zdravotným problémom!

Môžu za to tvrdé športové výkony, alebo iba nesprávne držanie tela? Moderátorka leží na nemocničnom lôžku s trápením, ktoré dobre pozná mnoho Slovákov.

Blondínka šokovala fanúšikov, keď sa ukázala na nemocničnom lôžku. Síce na fotografii vyzerá dobre, upravená, s mejkapom, ale odkaz znie drsne. „Tak už aj ja som v klube platničkárov. Poznáte to? Čo pomohlo na herniu disku vám?,” pýta sa na sociálnej sieti. Všetkých vyzvala, aby jej posielali rady ako s problémom zatočili tí, čo sa s herniou platničky stretli. Pomocnú ruku jej podala Zora Czoborová, ktorá odkázala, že je pre ňu na telefóne a dá jej rady. Kolegyňa z televízie, Alexandra Orviská siahla po humore: „Starenka, my sa už musíme šetriť.” Lenže problém hernia disku nie je až taká sranda. Barkolová môže skončiť na operačnom stole.

Mnoho operácii je úspešných, ale pacient sa už do smrti môže stretávať s rôznymi problémami. Ide totiž o veľmi citlivý operačný zákrok, kde rozhodujú milimetre. Častokrát sa pod tieto problémy podpisuje nesprávne cvičenie a podávanie vysokých výkonov. Barkolová v minulosti tvrdo trénovala dokonca bolo na súťaži predvádzať svoje vyšportované telo.

Foto: profimedia, instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Erika Barkolová skončila v nemocnici s vážnym zdravotným problémom!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport