tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Avon - new fragnence Maxima 2019,Image: 471741120, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Emma Tekelyová: Vďaka týmto krokom nestarnem!

Emma Tekelyová (67) odhalila tajomstvo mladistvého vzhľadu. Už to nie je len zdravý životný štýl a tvárová gymnastika…

Keď ju stretnete v meste,  na nohách jej svietia biele tenisky. Emma Tekeleyová si osvojila tajomstvo mladosti japonských žien, ktoré všade chodia pešo a rýchlo. „Keď sa hovorí o ženách a pribúdajúcich rokoch, hlavnou témou je stres, vrásky a účinné krémy. Ale starnutie má na svedomí aj rýchlosť chôdze,“ podelila sa o osobnú skúsenosť. „Stačí, ak si odpoviete na otázku: Chodíte rýchlo alebo pomaly? Rýchlosť chôdze po 40-tke prezrádza, či starneme pomalšie, normálne alebo predčasne.
Ak máte slimačie tempo, starnete rýchlejšie. Týka sa to pokožky, čŕt tváre, priberania na váhe aj mozgu. Ale ak máte “v zadku vrtuľu”, starnete pomalšie ako vaše vrstovníčky,“ vysvetlila Emma,


Dynamika chôdze totiž štartuje spaľovanie, obnovu buniek, okysličovanie a detoxikovanie organizmu. A Emma uviedla aj konkrétne čísla pre všetky ženy, ktoré dostali k štyridsiatke fitnes náramok alebo krokomer.
4,2 km/hod je pomalá chôdza
6,26 km/hod je najrýchlejšia.

„Tak už len krokomer a odmerať, ja mám 6 km/hod,“ pochválila sa Emma, ktorá cez leto aj veľa bicyklovala a chodila na dlhé prechádzky so svojím psíkom. .


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Emma Tekelyová: Vďaka týmto krokom nestarnem!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku