eReport.sk
Dwayne Johnson, budúci prezident USA
Dwayne Johnson, foto:ig/therock

Dwayne Johnson budúcim prezidentom USA? Prieskum hovorí za všetko!

Webový portál Piplsay zverejnil zaujímavý prieskum verejnej mienky Američanov. Ten sa pýtal ľudí v USA, že koho by si vedeli predstaviť na poste budúceho prezidenta. Na výber však nemali “klasických politikov” ale hollywoodske hviezdy.

Za posledných pár mesiacov prejavili hollywoodski herci Matthew McConaughey a Dwayne ‘The Rock’ Johnson veľký záujem vstúpiť do politiky a zaujať vedúce pozície vo vláde USA. Prieskum sa zaoberá novým trendom veľkého politického aktivizmu filmových hviezd.

Dwayne “The Rock” Johnson

Foto: ig/therock

Len pred nedávnom potvrdil špekulácie práve 51-ročný McConaughey, ktorý plánuje kandidovať na post guvernéra Texasu v najbližších voľbách v roku 2022. Naopak Dwayne Johnson má oveľa väčšie ambície, a pozerá sa po mieste prezidenta. Mnohé celebrity sú už dlhodobo politicky aktívne, napríklad Clint Eastwood, či Arnold Scwarzenegger boli politikmi. Rakúsky “Terminátor” bol svojho času dokonca guvernérom Kalifornie.

Bývalého wrestlera a hviezdu akčných filmov “The Rocka” by volilo za nového prezidenta až 46% opýtaných. Čo je náramne dobré číslo a spomedzi všetkých hviezd aj najvyššie. S určitosťou si môžeme povedať ak by “veľký obor” vyhral voľby, bol by na svete najvypracovanejším prezidentom. Okrem neho sa ocitli v rebríčku mená ako Robert De Niro, Leonardo DiCaprio, či Robert Downey Jr.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport