eReport.sk

Dušan Pašek prichytený s expriateľkou Roba Vitteka

Títo dvaja sa našli. Partnerov striedajú ako ponožky. Ich vzťahy majú takmer rovnaký scenár. Po vášnivom začiatku príde rýchly koniec.  Ako dlho vydrží nový pár šoubiznisu Dušan Pašek (35) a Martina Grešová (32)?

Bývalý hokejista Dušan Pašek po rozchode s Miriam Kalisovou (35) zbiera jednu trofej za druhou. Niekedy to vyzerá tak, akoby listoval v katalógu bývalých missiek a postupne ich oslovoval. Ani nie pred rokom sa rozišiel s Miss Slovensko 2018  Dominikou Grecovou (22), leto si užíval s kamarátkou a pred pár dňami ho náš fotograf nachytal v centre Bratislavy s 1. vicemiss Universe SR 2012 Martinou Grešovou (32).

Ako dve hrdličky sa túlili pod spoločnou dekou, nežne si hľadeli do očí, bozkávali sa a jemne sa doberali. Na prvý pohľad bolo vidieť, že sú čerstvo zaľúbení. So zvádzaním majú obaja bohatú prax. Uhrančivá kráska Martina, ktorá sa netají tým, že má prerobené prsia, to so športovcami jednoducho vie. Jej expartnerom je futbalista Robo Wittek, ktorému ešte pred rozvodom poriadne pomotala hlavu. Bol z nej tak očarený, že sa nehanbil streliť “gól“ v podobe vyznania na Instagrame. Od tvrdého útočníka málokto čakal, že je schopný verejne prejaviť city, „Každý deň ju ľúbim viac a viac,“ pochválil sa pri spoločnej fotografii. Neubehlo veľa času a vzťahu zazvonil zvonec. Teraz je do Martiny viac a viac zaľúbený bývalý hokejista Dušan Pašek.

Bývalá misska, ktorá sa venuje módnemu dizajnu, svojím zjavom jemne pripomína Miriam Kalisovú, ktorej Pašek zlomil srdce. Bola to láska ako hrom. Oslovovali sa “môj muž, moja žena“, pravidelne každý mesiac si dopriali romantické výlety po celej Európe a Mirka o svojom šťastí s radosťou referovala na sociálnych sieťach. Dvojica si dokonca nenechala ujsť futbalový zápas Realu Madrid. Miriam muselo poriadne zabolieť, keď o pár mesiacov neskôr na tej istej tribúne sedel Pašek s Dominikou Grecovou (22). Dal jej tak najavo, že nebola pre neho ničím výnimočná.

Pašek je proste typ muža, ktorý rád zvádza krásne ženy a nemieni sa viazať. Zbožňuje bezstarostný vzťah a prvé tri mesiace randenia sú pre neho potrebnou dávkou endorfínu, ktoré sa mu vyplavovali do žíl, keď útočil na ľade. Budúcnosť nerieši, žije pre prítomnosť. V tom sa s Miriam veľmi líšili. Moderátorka je predsa len rodinnejší typ a myslí aj na potreby dcérky Mie. Po rozchode s Pašekom má na chlapov naďalej smolu. Zatiaľ čo jej ex bezstarostne objavuje čaro nového vzťahu, Miriam za tým svojím urobila definitívnu bodku. Jej slová na rozlúčku boli plné trpkosti a sklamania.

Foto: Instagram

Vyzeralo to tak, že konečne našla muža svojho života, pôsobila zamilovane a šťastne, no s Michalom Menkynom sa pred pár dňami rozišli. Vzťah s ním dokonca verejne oľutovala.  „Každý človek si aspoň raz v živote musí prežiť najväčší omyl svojho života. Tým mojím bol môj posledný vzťah. Ďakujem Bohu za túto skúsenosť, ale myslím si, že už stačilo. Poučená som dosť. Na celý zvyšok života. Neviem síce, čím som si toto zaslúžila, ale som presvedčená, že už naozaj stačilo,“ napísala šokujúci odkaz . Ten neskôr stiahla, aby zbytočne neživila negatívne emócie. Priznala, že je zranená a v živote sa jej dejú aj ťažké veci, ktoré si nevyberá – ako tento rozchod. „Miriam má smolu na mužov, ktorí ju podvádzajú. Kým nezistí, prečo sa jej to deje a nezmení samu seba, môže sa pripraviť na ďalšie sklamanie,“ upozorňuje vzťahová poradkyňa Katarína Malá. 


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dušan Pašek prichytený s expriateľkou Roba Vitteka

KOMENTOVALI STE: