eReport.sk
Dušan Cinkota o comebacku
Dušan Cinkota, foto: TV Markíza

Dušan Cinkota sa vrátil na výslnie: Čo povedal o manželke?

Hercovi Dušanovi Cinkotovi (50) po rokoch problémov opäť ide karta. Pre eReport.sk prehovoril aj o manželke, rodine a o druhom dieťati.

Prácu berie s pokorou

Po opletačkách so zákonom sa dokázal naplno vrátiť do sveta šoubiznisu. Herec Dušan Cinkota si zahral v Slovanoch, ale účinkoval aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Aktuálny úspech vníma s pokorou, hoci začiatky opäť na scéne neboli jednoduché. „Popravde, keď som sa vrátil domov, čakal som, že budem mať viac práce, že nás dabing uživí a čoskoro príde divadlo a predstavenia… ale práce bolo pramálo a mne sa narodilo dieťa. Stretával som sa s odmietaním a intrigami,“ povedal pre eRepor.sk pred časom.

Problémy mu spôsobovali aj intrigy a neprajnosť. „Navyše o mne niektorí kolegovia šírili strašné nepravdy. Najhoršia bola, že som predával drogy deťom. To ma zlomilo. Nikdy som nič také neurobil. Sám som proti tomu bojoval. Keby ma len trochu poznali, nič také by im nemohlo ani len napadnúť. Kvôli tomu ma dlho nikde nechceli obsadiť. Bolo to hrozné. Akoby od začiatku, len prácou, som musel pomaličky dokazovať, kto som a aký som. A tým, ktorí mi to umožnili a tú prácu mi dali, veľmi, veľmi ďakujem. Každú prácu beriem s pokorou,“ priznal nám pred pár mesiacmi.

Krátky pobyt v nemocnici

Pred pár týždňami sme známeho herca zastihli v nemocnici. Tvrdil však, že nemá vážnejšie problémy. „Nič zvláštne. Staré neriešené či odkladané problémiky, ktoré sa hádam podarilo zastabilizovať a hádam podarí doriešiť. Pre tých s bujnou fantáziou – urologického charakteru,“ priznal umelec.

Čo sa týka jeho zdravotného problému, nechcel byť veľmi konkrétny. „Už to nevolám komplikácia – lebo ide o jednu záležitosť – no mnoho ľudí s tým žije úplne plnohodnotný život. Stále ale pátrame po príčine a veríme, že ju nájdeme a vyliečime,“ dodal Cinkota.

Rodina je základ!

Jeho manželka Zuzana pri ňom stála aj v zlých časoch. Dokonca ho neopustila ani v čase, keď bol vo väzení. „Splnil sa mi sen o rodine. Tiež ale dúfam, že sme len na začiatku a plnenie bude pokračovať,“ zamýšľa sa Dušan Cinkota. Rodina je pre neho alfou a omegou. Znamená pre neho predovšetkým lásku. „Stále mám pocit, že chcete, aby som opakoval nejaké frázy… veď tých poznáte dosť. Rodina je asi naozaj základ života… a byť v nej otcom… fú… na to vás ozaj nemá kto pripraviť. V každom prípade rodina je obrovská zodpovednosť,“ tvrdí herec.

Na svojej manželke si váži najmä to, že v ich rodine šíri a rozdáva lásku. „Ale je toho oveľa viac… a neviem čo je z toho viac a čo menej, a či je vôbec niečo viac či menej… no nechcel by som, aby stratila trpezlivosť, rozvahu a humor,“ priznáva Cinkota. Po päťdesiatke zvykne mnoho ľudí bilancovať. On sám si myslí, že to robí veľa ľudí a nie je to iba vekom.

Ľudia sa ho často pýtajú aj na druhé dieťa. „Predstaviť si to určite viem… no v tejto kategórii len moje predstavy nestačia. Budem na tom pracovať,“ smeje sa padlý anjel slovenského šoubiznisu. Keď sa ho pýtame na životné hodnoty, len si vzdychne. „Láska je tá najdôležitejšia hodnota pre všetko živé v tomto svete. Ostatné sa už nejako zariadi.“

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport