eReport.sk
Zuzana Plačková, czechcatsing.com

Drsné priznanie Plačkovej. S chlapmi začala už ako jedenásťročná!

Influencerka prezradila koľkými vzťahmi si prešla. Začala dosť skoro.

Zuzana Plačková dokáže stále prekvapiť a nepochybne i to jej zaručilo státisíce sledovateľov na sociálnej sieti. Viac ako účinkovaním v šou Hotel Paradise, kde sa vtedy Kysučanka túžila predviesť ako sexbomba, vtedy ešte nepoznačená plastickými operáciami, sa prezentovala svojimi modelingovými úspechmi v zahraničí. Tvrdila, že si ju v Taliansku mýlia s Paris Hilton: „Modelingu som sa začala venovať ako dvanásťročná a chodila som do školy modelingu v Monze. Tam som ako dvanásťročná robila svoju prvú prehliadku s Naomi Campbell pre Gucci,“ tvrdila pred rokmi slávy chtivá Plačková. Národ rozosmiala videom z porno kastingu, ktorý absolvovala v Čechách. Na bielom gauči sa nahá natierala olejom a rozprávala o plánoch do budúcnosti.

Tvrdila, že ide do Hollywoodu natáčať film: „Je to horor, volá sa Meat a stvárnim tam jednu z dvoch hlavných úloh. Potom odchádzam koncom septembra zas do Ameriky, kde sa natáča film Witch Hollow, kde stvárnim hlavnú úlohu. Takisto je to horor. A ten bude v kinách po celom svete. A ešte budem robiť vlastnú šou so štyrmi Playmejtkami,“ opisovala.

Plačková na kastingu v Čechách. – Foto: internet

Nespájajte ma s ním!

Svojho času bavila aj trápnym rozchodom s jej dnes manželom Reném, kedy si posielali nechutné odkazy. Vzťah im krachol po tom, ako sa influencerka vrátila z Hotela Paradise. S neslávne známym taxikárom je síce dnes zosobášená, ale ten ju pred rokmi poriadne ponížil. Prvýkrát sa taxikár zviditeľnil videom na internete. Na ňom využil podnapitosť zákazníčky a viedol s ňou oplzlú debatu: „Keď ukážeš cecky, tak ťa zoberiem,“ povedal. Jej matke dokonca tvrdil, že sa chystá k znásilneniu.

Plačkovej manžel sa bránil po prepuknutí škandálu, že o neho nešlo. Plačková však jeho totožnosť potvrdila: „On ju nechcel odviezť, lebo nemala peniaze. Skúšala viacerých šoférov a sama začala s tým, že ukáže prsia. Tak si z nej potom aj ostatní taxikári začali robiť srandu.” Jednoduchý taxikár po rozchode s Plačkovou zverejnil snímku, na ktorej ho orálne uspokojuje. Toto tiež poprel, ale Plačková zrejme svojho milého za tie roky dobre poznala: „Nechcem, aby ma niekto do budúcna spájal s týmto menom. On ma už absolútne nezaujíma. V skratke, keby som nemala na sebe vytetované jeho meno, tak už ani neviem, kto to je,“ vyhlásila. Po čase, zdá sa, obaja vychladli a našli k sebe opäť cestu. Lásku spečatili pred šiestimi rokmi manželstvom.

Kedy začala?

Zuzana o sebe tvrdí, že nemá s ničím problém a nič neskrýva. Tak sa stalo aj v talkshow, kde vypočítavala svojich expriateľov. Vypichla, že najviac sa jej páči na opačnom pohlaví, keď sú drzí a dokážu ju poslať do p…, kade ľahšie. Moderátora prekvapila “čistou” odpoveďou, že sex bez lásky nikdy nezažila: „Nemala som mať kedy,” vyhlásila. „S mojím mužom som deväť rokov. Pred tým som mala priateľa tri roky a pred tým tri roky. Medzi tým som mala také krátke vzťahy. Troj, štvormesačné,” priznala sa influencerka keď mala 26 rokov. Rovnica 26-9-3-3 kde je premenná Z, ktorá je podľa jej slov minimálne šesť mesiacov. Z rovnice vychádza jedenásť rokov, plus-mínus pol roka. Pravda, alebo len zlá matematika?

Foto: profimedia, instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Drsné priznanie Plačkovej. S chlapmi začala už ako jedenásťročná!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport