eReport.sk
Mahulena Bočanová, foto: profimedia

Drsné priznanie Bočanovej o alkohole: Prečo opäť pijem?

Herečka Mahulena Bočanová (54) vyzerá na svoj vek výborne. Napriek tomu, že je tvárou spoločnosti ktorá propaguje doplnky stravy na chudnutie, stále pije alkohol.

Na problémy Mahuleny Bočanovej upozornili českí novinári. Podľa nich je herečka a moderátorka výrazne objemnejšia, čo ku kampani na chudnutie akosi nesedí. Mahulena ešte donedávna nakrúcala klipy, v ktorých propagovala dokonalé ženské krivky a štíhlu postavu.

Viac sa dozviete:

Spomínané doplnky stravy na chudnutie propagovala v každom rozhovore. Teraz to však vyzerá tak, že vodu káže a víno pije. A to doslova. V roku 2018 herečka vyhlásila, že sa úplne vzdáva alkoholu. „Dala som si lehotu navždy. Už je sú štyri, päť mesiacov. Keď idem na párty, pijem nealko pivo, alebo aperol s nealko bublinkami,“ prehlásila pred tromi rokmi.

V relácií U Honzi Dědka ale priznala, že lockdown ju prinútil opäť piť. „Počas karantény to bolo náročnejšie, čo sa týka alkoholu. Boli sme dlho doma, takže sme mali čo robiť,“ povedala herečka s ospravedlnením. Alkohol a chudnutie ale skrátka nejdú spolu dokopy. Príde Bočanová o kšeft?

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Drsné priznanie Bočanovej o alkohole: Prečo opäť pijem?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti