eReport.sk
Herec Martin Zounar rapídne schudol, foto: profimedia

DRSNÁ PREMENA Český herec rapídne schudol: Konečne si na neho vidím, pochvaľuje si!

Zbavil sa už štrnástich prebytočných kíl za osem mesiacov. Z hercovho štíhlejšieho pása sa raduje on aj jeho priateľka. Úbytok prebytočného tuku ma totiž evidentne dobrý vplyv na mnoho aspektov spolužitia..

„Než som začal chudnúť, moja dcéra Claudie ma neobjal na skútri, keď som ju viezol. Vôbec k sebe nedostala dlane. Zo sto dvadsiatich poctivých kíl, ktoré som mal, mám dnes sto šesť a hore štyri a pol kíl svalovej hmoty, “pochválil sa radostne Martin Zounar (54). „Kačenka, moja žena, mi vždy hovorí, no vidíš to. Už si na neho vidíš, chlapče. To je pekné,” zveril sa herec pochvalnými slovami od snúbenice.

Pokojný spánok

Okrem toho, že si konečne vidí na svoje intímne partie si pochvaľuje ďalší aspekt úbytku váhy. Vďaka strate nechcených kilogramov prestal chrápať: „Hovorí sa tomu spánkového apnoe. Skrátka strašne som chrápal. Čo dámy iste chápu, že spánok vedľa chrápajúceho chlapa nie je ideálny,” povedal chápajúci herec. Okrem hlučku, ktorý narobil bolo podľa lekárov ohrozené aj jeho zdravie: „Vy sa vlastne celú noc dusíte. Telo neodpočíva, keďže rieši, ako to urobiť, aby sa neudusilo. Teraz, ale tuk odišiel preč a dýchacie cesty sa uvoľnili. Vrelo to doporučujem.”

Teraz keď schudol, nemá problém priznať, ako veľmi ho štvalo označenie obézny: „Niekto hovorí, že na tom nič nie je. Taký pupček je vraj pekný, chlap je roztomilý medvedík. Ale ono nie.” Dnes už totiž vie, že obezita spôsobuje celý rad zdravotných problémov a rizík, ktoré ohrozovali i jeho. Preto po rokoch márneho snaženia a chvíľkového držanie najrôznejších diét požiadal o profesionálnu pomoc.

Zbavil sa pupku. Herec ešte plánuje chudnúť. – Foto: instagram

„Zistil som, že jediná možnosť je obrátiť sa na lekára a opýtať sa ho, čo sa deje. Skúste sa pozrieť do kalorické tabuľky, kde zistíte, koľko jednotlivé jedla majú. Lekár vám povie, aký by ste mali mať príjem a koľko by ste naopak mali vydať. Vy si to spočítate, venujete tomu tri, štyri minúty a zistíte, že to všetko začína fungovať,” zveril svoju skúsenosť Martin Zounar portálu blesk.cz. Plánuje schudnúť na sto kilogramov.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport