eReport.sk
SUV so slovenským EČV, v ktorom našli Maďari drogy.
SUV so slovenským EČV, v ktorom našli drogy. Zdroj: police.hu/Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Drogový škandál v rodine známeho oligarchu: V luxusnom aute skrýval marihuanu

Poriadne prekvapenie! Podľa informácií eReport musel jeden zo slovenských miliónových biznismenov riešiť krušné chvíle v rodine. V aute, v ktorom sedela jeho ratolesť mali maďarskí muži zákona nájsť marihuanu.

K incidentu malo dôjsť na maďarskej pôde neďaleko colného priechodu pri Győri. O drogovom záťahu informoval aj portál Ujszo.

Drogové záťahy

Podľa denníka malo na hraniciach koncom marca dôjsť k dvom incidentom. K prvému 29. marca, keď polícia zadržala 41-ročného Ákosa P. V kufri mu našli marihuanu a v peňaženke bielu drogu v hliníkovej fólii.

K ďalšiemu zásahu došlo o deň neskôr. Muži zákona opäť urobili raziu v ďalšom osobnom aute. V ňom sa nachádzal 24-ročný Bálint V. s 21-ročným spolujazdcom. Portál ďalej píše, že sa dvojica pri kontrole políciou správala nervózne. Jeden z dvojice mal pri sebe marihuanovú cigaretu, zrejme joint. Po preskúmaní auta mali byť ďalšie drogy aj v úložnom priestore dverí. Luxusné SUV so slovenskou poznávacou značkou mierilo do Győru a jeho posádka bola vypočutá políciou na policajnom riaditeľstve.

Pustili ich domov

Denník taktiež píše, že jeden z dvojice mal byť pozitívny na drogový test. „V prípade Kriminálne oddelenie policajného riaditeľstva v Győri začalo trestné stíhanie pre dôvodné podozrenie z držania drog, z ktorého boli 30. marca 2021 ako podozriví vypočúvaní Bálint V. a S. András. Po vypočutí mohli osoby slobodne opustiť políciu. “ vyjadril sa pre portál Ujszo policajný zdroj. Dvojica je podľa portálu stíhaná na slobode. Jeden z uvedenej dvojice mladíkov by mal byť synom známeho oligarchu. Podnikateľa sme sa snažili kontaktovať, ale mobil nedvíhal.

Správu aktualizujeme.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport