eReport.sk
Na snímke zľava predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba. Foto: tasr

Droba: Kiná mi prídu nepodstatné, ale budiž. Ale otvorené kostoly?

Šéf Bratislavského samosprávneho kraja poukazuje na to, že ekonomika padá na hlavu a firmy, ktoré ako-tak prežili prvú vlnu pandémie nového koronavírusu čakajú, či ich druhá vlna ‘dorazí’, podnikatelia sú na kolenách. Prednosť pri otváraní by podľa neho mali mať reštaurácie, športoviská a kaviarne.

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba kritizuje, že by sa mali v rámci mierneho uvoľnenia opatrení medzi prvými otvárať aj kostoly. “Otvoreniu divadiel sa teším, kiná mi prídu v tejto situácii nepodstatné, ale budiž. Ale otvorené kostoly? Naozaj sú medzi top tromi prioritami?” pýta sa na sociálnej sieti.

Poukazuje na to, že ekonomika padá na hlavu a firmy, ktoré ako-tak prežili prvú vlnu pandémie nového koronavírusu čakajú, či ich druhá vlna ‘dorazí’, podnikatelia sú na kolenách. Je presvedčený, že turizmus sa podarí zachrániť len ťažko, oblasť gastra a šport však bude možné zachrániť. Prednosť pri otváraní by ale mali mať reštaurácie, športoviská a kaviarne. “Veriaci sa konečne môžu ísť pomodliť, ale deti sa do školy nesmú ísť učiť. Trpia doma v izolácii a budem veľmi nahnevaný, keď sa potvrdí, že za zatvorením škôl nie je konzílium odborníkov, ale osobné pomsty,” konštatuje Droba.

TESTOVANIE SME PODSTÚPILI, AJ KEĎ SO ZAŤATÝMI ZUBAMI. ROBILI SME TO, ABY SA OTVORILA EKONOMIKA, NIE KOSTOLY Otvoreniu…

Uverejnil používateľ Juraj Droba Sobota 14. novembra 2020

Zdroj: FB/J. Droba

Zdroj: tasr, foto: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport