eReport.sk
Dramatická nehoda za Trnavou
Pri nehode za Trnavou sa zrazili tri autá. Foto: Trnavský Hlas

Dramatická nehoda za Trnavou: Zrazili sa tri autá, zranili sa štyri osoby

Dramatická nehoda za Trnavou, zranili sa štyri osoby. Dopravní policajti zasahovali v utorok predpoludním pri dopravnej nehode za Trnavou, pri ktorej sa zrazili tri vozidlá, ktoré skončili mimo cesty a na streche. Pri nehode sa zranili štyri osoby. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.

Podľa prvotných informácií z miesta bolo príčinou nehody zlé predchádzanie dvoch vodičov. „Tí išli smerom z obce Malženice do Trnavy a pravdepodobne si dostatočne nepreverili situáciu na ceste a začali s predchádzaním. Pri úkone sa obe autá, ktoré predchádzali, zrazili a jedno z nich narazilo do ďalšieho auta,“ uviedla polícia.

Ako doplnila, v troch vozidlách sa v čase nehody viezlo sedem osôb. „Štyri osoby, ktoré sa nachádzali v aute Fiat, sa zranili predbežne ľahko, ostatné tri osoby z ďalších vozidiel sa nezranili. Policajti alkohol na mieste u vodičov nezistili. Presné príčiny a zavinenie vodičov budú predmetom ďalšieho policajného preverovania,“ informovala polícia.

Zdroj: fb/polícia

Dopravná nehoda sa stala v nedeľu predpoludním aj na opačnom konci republiky. Tá však mala, nanešťastie, mimoriadne tragické následky. Pri obci Rudňany v okrese Spišská Nová Ves auto zišlo z cesty. Následne vrazilo do stĺpa s betónovými pätkami a o život prišli dve deti. Jedno malo 11 a druhé iba 9 rokov.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dramatická nehoda za Trnavou: Zrazili sa tri autá, zranili sa štyri osoby

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti