eReport.sk
bitka, kopanec, hlava, násilie
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

DRÁMA VO VIEDNI Opitý zúrivec zo Slovenska po hádke v krčme kopol do hlavy iného muža!

Mladý Slovák sa v sobotu ráno dostal vo viedenskej štvrti Josefstadt do sporu s ďalším mužom. Svojho protivníka kopol pri hádke do hlavy. Polícia ho spacifikovala pomocou paprikového spreja, keďže pri zadržaní kládol odpor. Obaja muži boli opití. O incidente informovala v pondelok rakúska tlačová agentúra APA s tým, že príčina sporu známa nie je.

Slovák najskôr z miesta činu utekal, policajtom sa ho však rýchlo podarilo dolapiť. Pri jeho zadržaní použili paprikový sprej, keďže sa zúrivo bránil.

Dvojica sa začala hádať už v pohostinstve na ulici Hernalser Gürtel a následne v zvade pokračovala aj na neďalekej viacprúdovej ceste. Mužov si okolo 6.00 h ráno všimla okoloidúca policajná hliadka, práve keď 26-ročný Slovák svojho súpera kopol do hlavy. Ten ostal ležať na zemi. Potýčku sledovalo aj viacero okoloidúcich.

Slovák najskôr z miesta činu utekal, policajtom sa ho však rýchlo podarilo dolapiť. Pri jeho zadržaní použili paprikový sprej, keďže sa zúrivo bránil. Druhého muža, ktorého štátnu príslušnosť úrady nezverejnili, previezli do nemocnice. Utrpel ťažké poranenia hlavy.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

DRÁMA VO VIEDNI Opitý zúrivec zo Slovenska po hádke v krčme kopol do hlavy iného muža!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti