eReport.sk
Na snímke Mária Kolíková. Foto: eReport.sk

Dráma u ministerky Kolíkovej. Po problémoch s kolenom musela odložiť operáciu


Nie je nič horšie ako problémy so zdravím. Na  rannom zasadnutí vlády si šéfka rezortu spravodlivosti Mária Kolíková pomáhala barlami. Koncom septembra ministerku zradilo koleno a čakala ju operácia. Všetko sa ale poriadne skomplikovalo.

Veľké bolesti

„Bola naozaj pekná nedeľa, ja som sa zrazu nedokázala postaviť,“ vyrukovala nečakane koncom septembra ministerka. Oznámila, že ju hnevá „meniskus“ a čaká ju operácia. Vládna bojovníčka proti korupcii v justícii priznala, že za jej súčasnými bolesťami môže zranenie na lyžiach spred 20 rokov.

„Je dosť pravdepodobné, že môj aktuálny stav súvisí s tým, že som to v minulosti poriadne neriešila,“ otvorene informovala Kolíková o zdravotnom stave na sociálnych sieťach minulý mesiac.

Ministerka po zrušení operácie prišla podobne ako ostatní ministri na úrad vlády pod rúškom tmy. Zdroj: archív eReport.sk

Zrušená operácia

Zdá sa, ale, že Kolíkovej zdravotná odysea zatiaľ neskončila úspešnou operáciou „dochrúmaného“ kolena. Ministerka totiž nedávno informovala, že plánovaná hospitalizácia z prvého septembra bola nečakane zrušená.

„Musím na ňu ísť, no bude to neskôr. Jedno z predoperačných vyšetrení nedopadlo dobre. Vraj by som sa nezobudila z narkózy,“ šokovala šéfka rezortu. Podčiarkuje, že si dáva dokopy štítnu žľazu a berie lieky. „Vraj o dva či tri týždne by to mohlo byť možné,“ nádeja sa ministerka.

Mária Kolíková absolvovala rokovanie vlády aj napriek zdravotným problémom. Zdroj: archív eReport.sk

S barlami na rokovaní

Nebola nadšená! Šéfka rezortu dokonca nevynechala ani ranné zasadanie vládneho kabinetu, ktoré premiér Igor Matovič nečakane zvolal na šiestu hodinu ráno. Napriek trápeniu s kolenom Kolíková rokovanie absolvovala aj v tento netradičný čas, no priznala, že ranné vstávanie sa neobišlo bez komplikácií.

„Trošku zle sa mi v tej noci hľadala ortéza, keďže deti spali a nevedela som ju nájsť,“ priznala ministerka.

Foto: archív eReport.sk

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dráma u ministerky Kolíkovej. Po problémoch s kolenom musela odložiť operáciu

KOMENTOVALI STE: