eReport.sk
Dorota Nvotová, foto: eReport.sk

Dorota Nvotová prežíva v Ríme romantiku s novým priateľom. Miluje ho napriek hendikepu!

Speváčka trávi dni plné romantiky v Ríme pri barokovej Fontáne di Trevi. Nvotovej posledný medializovaný partner bol Peter Konečný. Expriateľ prezidentky Zuzany Čaputovej je už ale minulosť. Podľa najnovších záberov si na neho Dorota Nvotová už ani nespomenie.

Nepošťastilo sa

Dcéra herečky Anny Šiškovej a speváka Jara Filipa je v našom šoubiznise rekordmanka v rozvodoch. Divokosť v krvi zrejme zdedila po svojom biologickom otcovi Jarovi Filipovi. Je to bohémka, pankáčka, žena činu. Do slova a do písmena. Manželstvá jej skrachovali už tri. S posledným manželom Martinom Luteránom (46) bola päť rokov, pričom spoločne vychovávali syna Filipa. Bohužiaľ, manželská kríza skončila rozchodom. V minulosti sa vydala i za lídra kapely Slobodná Európa, Miroslava Lábela prezývaného Whisky. Čo bolo jej nepochybne najrebelskejšie manželstvo.

S Whiskym tvorila pár päť rokov. Po ňom následne stretla Brita Johnyho Rowetta, s ktorým však vydržala necelý rok. Istý čas prebývala Nvotová v garáži svojej mamy, herečky Anny Šiškovej. Potom odletela do Nepálu, založila si cestovku a medzitým si kúpila malý hotel na Maldivách, kam organizuje nízkorozpočtové zájazdy. Prvýkrát odletela na exotické ostrovy s druhým manželom, Britom Johnym Rowettom, na svadobnú cestu. „Bol to môj celoživotný sen,“ usmievala sa pred ôsmimi rokmi. Tento manželský zväzok vydržal osem mesiacov.

Ex Čaputovej ju nezaujal

Na veľkú lásku to vyzeralo s bývalým priateľom Zuzany Čaputovej, fotografom Petrom Konečným. Dvojica svoju lásku neskrývala a nemala problém prejavovať si na verejnosti nežnosti. Expartner slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej sprevádzal Dorotu na jej koncerte a ona jeho na oplátku na výstave fotografií. Hovorili, že im to spolu ladí, spája ich hudba, písanie textov, fotenie a sú veľmi šťastní. Zdanie klamalo. Odkedy vzťah zverejnili po rozchod prešli iba dva mesiace. Teraz je umelkyňa a cestovateľka opäť zamilovaná. Napriek tomu, že jej milý má fyzický hendikep a je pripútaný na vozík. S Davidom sa pozná už roky, láska medzi nimi vzplanula až po čase, keď si začali dopisovať. Speváčke vraj vyhovuje, že nie je mediálne známy.

Foto: tasr instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dorota Nvotová prežíva v Ríme romantiku s novým priateľom. Miluje ho napriek hendikepu!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti