eReport.sk
Dominika Kavaschová, foto: instagram DK

Dominka Kavaschová: Potvrdila tehotenstvo a poslala odkaz


Srdcia fanúšikov si získala ako Sisa zo seriálu Oteckovia. Dominika Kavaschová má doma sošku OTO v kategórii najlepšia herečka. Teraz sa teší na novú rolu – chce byť najlepšou mamou.

Včera sme ako prví informovali o tehotenstve herečky SND Dominiky Kavaschovej (31). Hoci sme ju opakovane kontaktovali, informáciu sa rozhodla potvrdiť cez sociálne siete. Hviezda markizáckych Oteckov radostnú novinu oznámila takto: „Naši drahí, milí, čo nás máte radi a prajete nám. Máme krásnu správu – čakáme bábo. Veľmi sa naň tešíme. Držte nám palce. Juch.“ Teší sa aj jej partner a kolega Daniel Fischer, ktorý len nedávno na internete zaujal piesňou Donďa, ktorú pred rokmi zložil svojej Dominike. V tom čase bola len jeho kamarátkou, veľmi si ho nevšímala. Poznali sa dlhých desať rokov, keď sa do seba konečne zamilovali a dnes im to nesmierne pristane.

Dominiku veľmi potešili reakcie fanúšikov na jej tehotenstvo. „Ešte raz veľká vďaka za vaše priania a prekrásne správy. Nestíham vám všetkým odpisovať, takže to dávam takto. Ďakujem, že mňa/ nás tak máte radi . Ďakujem, že nám tak prajete.. Vážim si vašu podporu, posielam vám online objatie..“

Foto: Instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominka Kavaschová: Potvrdila tehotenstvo a poslala odkaz

KOMENTOVALI STE: