eReport.sk
Dominika Kavaschová, foto: Profimedia

Dominika Kavaschová skrýva tajomstvo: Je tehotná!

Hviezda seriálu Oteckovia Dominika Kavaschová (31) je v radostnom očakávaní. S partnerom Danielom Fischerom čakajú svojho prvého potomka.

Dominika Kavaschová, členka Slovenského národného divadla je tehotná. Údajne by mala byť v treťom mesiaci tehotenstva. Svoje prvé dieťa čaká s partnerom a známym hercom Danielom Fischerom. „Naši drahí, milí, čo nás máte radi a prajete nám. Máme krásnu správu. Čakáme bábo. Veľmi sa naň tešíme. Držte nám palce,“ napísala na svojom Instagrame. Dvojica sa pozná ešte z vysokej školy, dlhé roky boli len kamaráti. Dominika svojho spolužiaka nebrala príliš vážne, no vytrvalý Dano dosiahol svoje. Postupom času sa z nich stal zamilovaný pár.  „Je to môj priateľ, vzor, môj blízky, moja opora a človek, ktorému absolútne verím. Je to človek, s ktorým sa veľa smejem a pri ktorom sa cítim veľmi pokojne,“ prezradila o partnerovi. Dominike v poslednom čase ide karta, doma má svoju prvú sošku OTO, divákov si získala najmä vďaka seriálu Oteckovia, kde hrá vypočítavú a uletenú Sisu. Dominika je už druhou výraznou herečkou zo seriálov TV Markíza, ktorá je v očakávaní potomka. Pred pár dňami portál eReport.sk ako prvý informoval o tehotenstve Zuzany Kubovčíkovej Šebovej (38), ktorá hrá v Hornej Dolnej a šepká sa o ďalšej krásnej herečke.

Dominika mala aj v minulosti vzťahy s hereckými kolegami. Predtým ako lepšie spoznala Fischera ešte chodila s Richardom Autnerom a Lukášom Dózom. Herečke držíme palce, aby si tehotenstvo v zdraví užila.

foto: instagram, profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Kavaschová skrýva tajomstvo: Je tehotná!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti