eReport.sk
Dominika Kavaschová, foto: profimedia

Dominika Kavaschová sa rozcitlivela: Doma roky takmer nežila!

Tehotná herečka Dominika Kavaschová (31) má momentálne čas na premýšľanie. Nedávno sa zamyslela nad témou domova a spomenula si aj ľudí, ktorí nemajú také šťastie ako ona.

Divadlá sú zatvorené, a tak trávia herci väčšinu svojho času doma. Podobne je na tom aj naša úspešná herečka Dominika Kavaschová, ktorá je navyše v požehnanom stave a tehotenské hormóny si idú svoje… So svojimi úvahami sa občas podelí aj s fanúšikmi. Naposledy sa zamyslela nad témou domova. „Pozerám sa po svojom byte a uvedomujem si, že som v ňom roky predtým ani poriadne nežila. Chodila som sem prespať, dať si sprchu a ráno ma už nebolo…..ani som nevarila a kuchyňa bola len na to, že som si naliala vodu. Prišla som večer okolo 22:50 po divadle, niekedy aj neskôr, a byt bol v podstate opustený,“ zaspomínala si.

Foto: Instagram

V statuse pokračovala: „Dnes je pre mňa bezpečím, útočiskom. Namiesto javiska a kamier mám svoj gauč, na ktorom tvorím, píšem. Upokojuje ma to a znervózňuje zároveň, lebo čím viac v ňom trávim čas, tým viac potrebujem, aby bol uprataný a mal nejaký systém. Akonáhle to nie je, som nervózna. Vnímam ho ako živého tvora a viem sa naň aj hnevať. Dívam sa po tom priestore, ktorý som naplnila “sebou”, svojou energiou, farbami, spomienkami a cítim vďaku za to, že ho mám,“ rozcitlivela sa známa umelkyňa.

Spomenula si však aj na ľudí, ktorí nemali také šťastie ako ona. „Často idem autom a vidím ľudí bez domova. Nedokážem si predstaviť nemať svoje “ hniezdo” a teplú perinku v ňom. Nemalo by to tak byť. Nemali by sme sa len dívať z okna na tých, ktorí to šťastie nemajú bez ohľadu na to, či je to ich vinou alebo nie. Všetko je tak nejak naopak, ako by malo. Malo by byť na svete vrúcnejšie.“

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport