eReport.sk

Dominika Kavaschová: Pre svojho Danka je osudová žena


Hviezda seriálu Oteckovia a herečka SND Dominika Kavaschová prežíva šťastné obdobie. Doma má hneď dve zlatíčka –  sošku OTO a úžasného partnera Daniela Fischera, ktorý na ňu aj po rokoch zbožne pozerá.

To, čo na OTOvi ako pár zahrali, bolo síce zinscenované, napriek tomu veľmi presne kopírovalo ich dlhoročný vzťah. Dominika sa s Danielom pozná ešte zo školských čias, no statočne ho ignorovala – podobne ako pri ďakovnej reči na OTOvi. Napriek tomu, že si ako kamaráti vždy rozumeli, len pred vyše rokom si uvedomili, že k sebe patria. Okrem herectva a rovnakého zmyslu pre humor ich spája aj láska, ktorá je veľmi čistá, priateľská, bezproblémová a slobodná.

Z lásky k „Dondi“, ako Dominiku volajú kamaráti, zložil Daniel pieseň, ku ktorej spoločne natočili romantický videoklip. Dominika mu to vrátila najlepšou reklamou na Instagrame.

„Ten najtalentovanejší človek, akého poznám, štartuje to, o čom vždy sníval a ja sa neskutočne teším a z celého srdca mu to prajem. Celé CD Orchestra Jeana Valjeana je fantastické, nadupané a je to parádna tanečná hudba, ktorá ide v hlave potom celé dni dokola a neviete sa jej zbaviť. Viem, o čom hovorím. Je to niečo, čo tu na Slovensku chýbalo, veci kvalitné textom aj hudobným prevedením. Som na vás hrdá, chlapci. Svoju kariéru začínajú piesňou, ktorú mi Danko zložil, keď sme boli spolužiaci pred desiatimi rokmi. Zložil veľa osudových piesní pre ženy, ktoré kedysi miloval a jednu pre kamarátku, z ktorej sa nakoniec jeho osudová žena skutočne stala,“ píše Dominika. V skladbe sa odvážne hovorí nielen o tom, aká je Donďa drzá, ale aj o jej pekne tvarovanej časti tela…

Foto: fcb

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Kavaschová: Pre svojho Danka je osudová žena

Aktuálne