eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Dominika Gottová vo Fínsku: Do Prahy sa nechystá, vysvetlila prečo

Dominika Gottová (47) opäť zakotvila vo Fínsku. Spoločne s manželom dostala štátny byt a hľadá si aj prácu. Do Prahy sa tak skoro nechystá.

Najstaršia dcéra Karla Gotta po pár mesiacoch v Čechách opäť odletela do Fínska. Rozhodla sa žiť v anonymite po boku svojho manžela Tima Tolkkiho. Spoločne sa snažia o nový začiatok, ich manželstvo malo v posledných rokoch trhliny. „Vo Fínsku sa nám s Timom darí dobre. Dostali sme štátny byt, ktorý si teraz zariaďujeme, a ja sa snažím nájsť si prácu,“ zverila sa Dominika.

Verí, že sa jej pri hľadaní nového zamestnania pošťastí. „Náhodne som sa stretla so šéfom sushi reštaurácie, kde som pracovala pred návratom do Česka. Hovoril, že majú plno, ale hneď, ako sa niečo uvoľní, tak sa mi ozve,“ povedala Gottová, ktorá tvrdila, že by chcela v Helsinkách nastúpiť na liečenie svojich psychických problémov.

V súčasnosti sa do Prahy vrátiť neplánuje. „Každý deň sledujem spravodajstva z Česka. Tá situácia doma po stránke pandémie nie je dobrá, hovorí sa o tom aj vo fínskych médiách. Do Prahy sa určite vrátim, ak sa situácia stabilizuje, aby som doriešila odsťahovanie a výpoveď z bytu,“ dodala na záver.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport