tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Dominika Gottová skončila v liečebni: Ako bude ďalej bojovať so závislosťou?

Dominika Gottová (47) sa vo Fínsku rozhodla začať nový život. Nastúpila do liečebne, kde si chcela vyriešiť svoje zdravotné problémy. Aktuálne je už doma. Ako bude ďalej vyzerať jej liečba?

„Bola som prepustená domov, v liečbe pokračujem ambulantne pod dohľadom lekárov, chodia mi domov kontroly a keď zistia, že liečbu nedodržiavam, tak mi ju okamžite ukončia,“ zverila sa Dominika, ktorá po príchode do Helsínk začala riešiť svoju závislosť na liekoch na spanie. „Na liečenie som mala nastúpiť v Prahe, ale nechcela som byť pod drobnohľadom ľudí. Kvôli strate práce som bola neustále v strese, zle som spala a znovu sa mi vrátila závislosť na liekoch na spanie. Tie sa nedajú vysadiť ihneď, musí to ísť pomaly,“ zverila sa najstaršia dcéra Karla Gotta.

Skúsenosť s liečebňou vo Fínsku už mala, preto nastúpila tam. „Tu v Helsinkách som bola pred tromi rokmi na jednej klinike, kde mi veľmi pomohli. A tak som sa liečbu rozhodla podstúpiť práve tu, kde mám pokoj. K tomu sa pokúsim zbaviť i závislosti na alkohole. Ale tie lieky sú podstatnejšie, zničila som si touto závislosťou telo a bolo by to už nebezpečné. Mám teraz iné lieky, ktoré ma upokojujú a dobre po nich spím,“ tvrdí Dominika, ktorá by sa chcela závislostí zbaviť najmä kvôli sľubu otcovi. V novom štátnom byte je zatiaľ sama. Jej manžel Tim odcestoval za prácou do Mexika. Volajú si však každý deň a sú v kontakte. Dominika Gottová sa rozhodla žiť vo Fínsku kvôli väčšej anonymite.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Gottová skončila v liečebni: Ako bude ďalej bojovať so závislosťou?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku