eReport.sk
Foto: facebook

Dominika Gottová sa nevzdáva: Zachráni ju tento džob?

Problematickej Dominike Gottovej (47) svitá na lepšie časy. Vo Fínsku sa jej páči a hľadá si aj nové zamestnanie. Neuveríte, čomu sa chce venovať.

Po roku a pol v Česku sa Dominika Gottová rozhodla vrátiť späť do Fínska. Najnovšie vybavuje posledné nutnosti pred sťahovaním do Helsiniek, kde má s manželom a hudobníkom Timom Tolkkim nový byt. Najstaršia dcéra Karla Gotta teraz popísala život vo Fínsku. „Rúška sa nosia v dopravných prostriedkoch. Obchody sú otvorené, reštaurácie boli zatvorené a predvčerom sa otvárali, obmedzený bol vstup na úrady, mohol tam vstúpiť len obmedzený počet klientov, napríklad do banky, alebo na pracovný úrad. Momentálne je všetko otvorené. Reštaurácie a kaviarne taktiež pred pár dňami otvorili,“ prezradila Gottová, ktorá pracovala v gastronómií.

Posledné mesiace bola v tomto odbore kríza, a to nielen v Čechách. Dominika sa preto rozhodla pre zmenu. „Prihlásila som sa na rekvalifikačný kurz a bola to absolútna zmena odboru. Ešte neviem, či ma vezmú, pretože na tieto pozície je veľmi veľa žiadateľov. Ukáže sa to počas mája a júna. Prihlásila som sa preto radšej na dva rovnaké kurzy v oblasti security,“ prezradila Gottová, ktorej sa aktuálne darí dobre. Život vo Fínsku sa jej páči. Do Čiech by sa chcela vrátiť na jeseň, a to na sériu atogramiád svojej knihy a na stretnutie s fanúšikmi Karla Gotta, ktoré plánuje.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport