eReport.sk
Dominika Gottová, foto: profimedia

Dominika Gottová opäť vo Fínsku: Nastúpi konečne na liečenie?

Po prílete do Fínska sa Dominika Gottová (47) a jej manžel Timo Tolkki (54) vydali doriešiť papiere k prevzatiu sociálneho bytu, ktorý im pridelil štát. V najbližších dňoch ho začnú zariaďovať. Najstaršia dcéra Karla Gotta (80) teraz zvažuje najťažší krok. Nastúpi na liečenie?

Lekári jej odporúčali terapie už v Prahe, ale tým, že sa chystala do Fínska, tak ich odmietla. „Ak nastúpim na liečenie, tak v Helsinkách. Už to tam poznám,“ povedala pre české médiá s tým, že ide o liečbu jej psychických problémov. „Nehrá tam rolu alkohol, nie som už na ňom závislá,“ tvrdí.

Ako všetko dopadne, ukážu najbližšie dni a týždne. Do Čiech sa chce Dominika vrátiť až vo chvíli, keď sa vo Fínsku postaví na vlastné nohy. Až potom zaháji proces sťahovania vecí z pražského bytu do bytu v Helsinkách.

Zdravotný stav Dominiky nebol dobrý už počas života jej otca. V tom čase totiž holdovala alkoholu. Nedávno sa mala vo Fínsku pokúsiť o samovraždu. Liečenie by bolo pre ňu veľkou šancou, ako dať konečne svoj život do poriadku.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.