tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Foto: facebook

Dominika Gottová má smolu: Vo Fínsku sa zaplietla do bitky v metre!

Po sťahovaní do Fínska zažíva Dominika Gottová (47) jednu drámu za druhou. Najprv si ju zavolala česká ambasáda, lebo nemala od manžela Tima pozvanie do Fínska. Naposledy sa vo fínskom metre zaplietla do bitky niekoľkých ľudí. Má z toho psychickú traumu.

Vo fínskej metropole sa najstaršia dcéra Karla Gotta snaží nadviazať kontakt s viacerými kamarádkami. Pri ceste domov sa jej nedávno stala veľmi nepríjemná udalosť, na ktorú tak skoro nezabudne.

Bitka v metre

Pri čakaní na metro sa Dominika Gottová zaplietla do bitky, ktorá sa rozpútala vedľa nej. „Stála som a vedľa pribehol nejaký šialený tmavý muž. V istom momente po ňom skočili ochrankári z metra,“ popísala udalosť Dominika. „Pri tej bitke ma zhodili na zem a mala som, čo robiť, aby som sa zdvihla a utiekla. Iba zázrakom sa mi nič nestalo. Bol tam šialený krik. Celkovo sa s tým chlapom bili dve ženy a jeden muž,“ doplnila. Neskôr sa Dominika z médií dozvedela, čo sa naozaj stalo. „Bola to sebaobrana. Snažili sa ho vyviesť z metra po dobrom, ale robil problémy. Zaútočil na ochranku a preto došlo k tej bitke,“ upresnila Gottová.

Ide na kurz

Nedávno Dominika Gottová začala hľadať vo Fínsku prácu. Požiadala o rekvalifikačný kurz na obor security. „Radšej pôjdem robiť ochranku do obchodného centra, v metre je to nebezpečné. Tam by som po tejto skúsenosti pracovať nechcela,“ dodala dcéra Karla Gotta. Minulý týždeň jej konečne doviezli sťahováci jej veci z Prahy. Hádam sa jej život už zaobíde bez ďalšej zbytočnej drámy.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Gottová má smolu: Vo Fínsku sa zaplietla do bitky v metre!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku