eReport.sk

Dominika Gottová má po problémoch veľké plány!

Je tomu len pár dní, čo musela Dominika Gottová (47) opäť vyhľadať lekársku pomoc. Po problémoch s tlakom sa jej zdravotný stav zlepšil a má veľké plány.

Dcéra legendárneho Karla Gotta, Dominika, má za sebou divoké obdobie. Nedávno sa pokúsila o samovraždu, prišla o prácu a dala sa znova dokopy s manželom Timom. Najnovšie ju potrápil vysoký krvný tlak a musela ísť do nemocnice na infúziu. Zdá sa, že jej problémy sú zatiaľ zažehnané. „Víkend som strávila doma a už mi je lepšie,“ pochválila sa českým médiám. Sústredí sa na prácu. „Venujem sa príprave knihy o mojej rodine a ďalším projektom, ktoré súvisia s odkazom môjho otca. Pevne verím, že tento rok sa bude dať zorganizovať na jeho počesť zopár spomienkových akcií,“ povedala Dominika, ktorá nedávno vydala knihu Posledné roky s Karlom.

„Som veľmi zvedavá na jeho autobiografiu, ktorú začal písať. Jeho riadky si veľmi rada prečítam, len sa bojím, aby knihu nedopísal niekto iný. Rada by som na otecka spomínala pravidelne v podobe akcií a projektov, ktoré sa ho týkajú,“ zverila sa Dominika. „Od jesenného oznámenia Pražského hradu, že in memoriam obdržal od pána prezidenta najvyššie štátne vyznamenanie, som to bola iba ja, kto pánovi prezidentovi za otecka poďakoval. Moja rodina mlčí aj vo chvíľach, keď je otecko verejne napádaný. Nerozumiem tomu a rada by som sa o jeho odkaz dobre starala,“ dodala Gottová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport