eReport.sk
Foto: facebook

Dominika Gottová: Chcela si zachrániť manželstvo a prišla o prácu

Najstaršia dcéra zlatého slávika Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47) požiadala o rozvod so svojim manželom, hudobníkom Timom Tolkkim (55). Žiadosť poslala poštou ešte pred pandémiou. Dnes to vyzerá tak, že svoje rozhodnutie oľutovala a vrátila sa k hudobníkovi, ktorý má dlhé roky problémy s alkoholom a na dno stiahol aj ju.

Dominka Gottová po smrti otca opustila svojho manžela Tima Tolkkiho a odišla z Fínska do Prahy. Snažila sa začať nový život bez neho, no nebolo to jednoduché.  Našla si prácu v lahôdkach v obchodom dome v centre Prahy a pomaly zabúdala..

Pred pár dňami však nečakane odletela späť do Fínska. „Rozhodla som sa rozvod zastaviť. Chcem s manželom obnoviť vzťah. Na rovinu hovorím, že ho stále milujem,“ šokovala českých novinárov.

Zaslepenou láskou k Timovi si neuvedomila, čo svoju cestou riskuje. Prišla o prácu a jediný príjem. Lahôdky, v ktorých pracovala, sú síce zatvorené pre koronu, no Dominika bola pred odchodom do Fínska na péenke pre zápal priedušiek. Napriek tomu podľa informácii Aha! dostala z práce pred skončením trojmesačnej skúšobnej doby výpoveď a poisťovňa jej pozastavila nemocenské dávky. „Som z toho rozhodená, ale musela som odísť ,“ odkázala z Helsiniek.  

Správanie Dominiky Gottovej je často nevyspytateľné – najskôr odišla od manžela a opustila Finsko, teraz sa tam vrátila a dokonca chce dať druhú šancu manželstvu, ktorému neveril ani jej otec, Karel Gott. Keby sa náhodou rozhodla, že Finsko opustí a vráti sa do Prahy, bude si musieť nájsť novú prácu, čo počas koronakrízy nebude jednoduché.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport