eReport.sk
Jozef Kuciak a Zlatica Kušnírová. Foto: tasr

Zlatica Kušnírová účinkuje v reklame na „Matoviča“. Kritikom sa vyhráža súdom!

Dokedy sa nechá Zlatica Kušnírová zneužívať Igorom Matovičom na jeho politické ciele? Najnovšie sa nahnevaná žena vyhráža súdom každému, kto bude nepekne komentovať jej účinkovanie v reklame OĽaNO.

Veta, ktorá povedala veľmi veľa

Matovič sa na tlačovej konferencii v roku 2018 preriekol, keď povedal škandalóznu vetu: „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice, by, predpokladám, mohol konečne spôsobiť aj návrat k svedomiu pri poslancoch Smeru.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Prvé pozície sa nezmenili
  2. Matovič je najväčšou hrozbou pre demokraciu
  3. MUDr. Bukovský sa rozpísal o Igorovi Matovičovi

Zlatica Kušnírová sa zatiaľ nielen, že necháva Igorom Matovičom zneužívať pre jeho „promo“. Ona sa ešte dokonca aj vyhráža ľuďom, ktorým sa jej účinkovanie v jeho reklamných spotoch nepáči.

Matovič už veľa fanúšikov nemá

Už aj najskalnejší fanúšikovia Igora Matoviča precitli a z jeho húfov obdivovateľov už ostalo len torzo. Vlastne ani nie torzo. Je to už len malý, nevládny kýpeť. Bolo by zaujímavé zistiť, čo dokáže ešte stále matku zavraždenej dievčiny presvedčiť, aby sa podieľala na propagácii usvedčeného klamára, daňového podvodníka s premlčaným aktom, plagiátora a podľa všetkého aj psychiatrického pacienta. Ale hlavne, človeka bez chrbtovej kosti a bez akýchkoľvek morálnych zásad.

Dokedy sa nechá Kušnírová zneužívať Matovičom

Ona však zatiaľ stojí ako skala po boku Igora Matoviča. Na Zlaticu Kušnírovú sa očividne zosypala záplava kritiky a možno aj nadávok, súdiac podľa jej nahnevanej reakcie na sociálnej sieti. Píše, že už má dosť komentárov na jej osobu.   

„Len na margo komentárov na moju osobu… nezarobila som ani jeden jediný cent na reklame OĽANO, ale môžem zarobiť na tom, keď začnem riešiť komentáre na moju osobu. Ak to takto pôjde ďalej a stále sa budú zlí ľudia do mňa navážať nenechám to iba tak. Pri väčšine týchto komentárov môže dôjsť k naplneniu skutkovej podstaty trestného činu ohovárania. Myslím si, že nikto z Vás nechce takýto problém mať,“ uzavrela.

Kušnírová pripojila aj video právnika, JUDr. Patrika Ozimaniča, ktorý vysvetľuje, aké sadzby hrozia za trestný čin ohovárania.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zlatica Kušnírová účinkuje v reklame na „Matoviča“. Kritikom sa vyhráža súdom!

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php