eReport.sk
Foto: instagram

Dojemné FOTO Valábika s dcérkou: Takto vyzerá život s malou Viktóriou

Nedá na ňu dopustiť. Multifunkčný Boris Valábik (34) sa takmer pred dvomi mesiacmi stal otcom a rodičovských povinností má vyše hlavy. Na svoju malú princeznú sa nevie vynadívať a stráži ju ako oko v hlave.

Moderátor, komentátor, bývalý hokejista a policajt je síce kopa svalov a nie jeden má pred ním rešpekt, no úsmev a pohľad jeho malej princeznej ho vie zraziť na kolená. Malá Viktória, ktorá sa narodila manželom Valábikovcom im zmenila život na ruby. Ako však povedali, obaja sa na novú rolu v ich životoch veľmi tešili.

Dojemné FOTO Borisa Valábika s dcérkou nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram Boris Valábik

Boris Valábik spolu s manželkou Luciou si súkromie strážia. No radosť, ktorú im prináša ich dcérka zdieľa hrdý otec aj na sociálnych sieťach. Ku fotografiám prikladá vyznania a dokonca priznal, že nechápe prečo sa ho deti boja: „Prečo sa ma deti vždy báli? Ale naozaj, každé dieťa, ktoré ma kedy videlo, sa pustilo do plaču, keď som sa mu snažil prihovoriť. Vždy som rozmýšľal, ako to bude s tým mojim. Dospelo to až do takého bodu, že som nemohol prísť ku kamarátovi na návštevu pred 20:00, (pred tým, ako malá išla spať) pretože sa “bojí Boba, lebo vyzerá ako čert,” napísal ku jednej z fotiek s Viktóriou.

Vo svojich príspevkoch ďalej podporil aj iných rodičov a priznal, že nie je vždy všetko ružové. Že fotky, ktoré uverejňuje sa mu len páčia, no neodzrkadľujú realitu. Podľa jeho slov, aj oni prechádzajú fázami vyčerpania, absolútnej pohody, bezradnosti a maximálneho pocitu lásky. Všetko v jeden deň.

Najdojemnejší bol popis k fotke, kde napísal: „ Čo je TO NAJVIAC pre vás? Za mňa- môžeme mať úspechy v práci, v kariére, v škole. Môžu sa nám plniť akékoľvek sny a môžeme mať dobrý pocit z akéhokoľvek vyhratého boja. Ale toto…toto je to najviac na svete. Ten pocit…”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport