eReport.sk
Monika Beňová, foto: instagram MB

Dojatá Beňová. Vystúpila z lietadla v Bruseli a zasiahla ju TÁTO správa! Náhoda či osud?

Europoslankyňa Monika Beňová prežíva zrejme jedno z najšťastnejších období. Jej malej dcérke totiž pribudla sesternička. Po tom, ako politička v septembri minulého roka oženila syna Martina, sa tak dočkala aj malej vnučky.

S radostnou správou sa podelila Beňová na sociálnej sieti v utorok večer. „Tak som vystúpila z lietadla v Bruseli a hneď mám aj prvú vnučku na svete. Larinka sa narodila dnes večer, má 2 770g a meria 48cm. Vitaj na svete miláčik náš,“ prezradila europoslankyňa. „Sme nesmierne šťastní a sme veľká rodina s krásnymi deťúrencami a to je najviac na svete,“ dodala politička.

– Foto: fb/monikabenovaep

Zaujímavé je, že vnučka Lara sa narodila presne v deň, kedy by mal narodeniny Beňovej nebohý otec. „Verím, že sa aj s maminkou tam hore tešia s pravnučky,“ uzavrela dojatá politička. Ale to nie je jediná náhoda. Už v minulosti našla Beňová spojitosť. „„V našej rodine sa tak trochu zopakuje história. Môj nebohý otec mal dva roky, keď sa jeho bratovi narodil starší syn,“ prezradila v septembri europoslankyňa a dodala, že ide o najkrajšie obdobie jej života.

Čítajte viac:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dojatá Beňová. Vystúpila z lietadla v Bruseli a zasiahla ju TÁTO správa! Náhoda či osud?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti