tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Tréner Štefan Tarkovič, foto:tasr

Dobré správy pre reprezentáciu: Proti Cypru aj s triom z Bundesligy!

Skvelé správy prinieslo dnešné rozhodnutie tímov z Bundesligy, ktoré umožnia svojim hráčom cestovať na najbližší reprezentačný zraz. Týka sa to aj Slovenska. Tréner Štefan Tarkovič bude môcť počítať s triom legionárov s Petrom Pekaríkom, Ondrejom Dudom a Lászlóm Bénesom.

Problémy pred nomináciou

Realizačný tím na čele s hlavným trénerom Štefanom Tarkovičom sa pri skladbe prvej nominácie roka 2021 musel boriť s veľkými problémami, uvoľnenie trojice Pekarík, Duda a Bénes je pre neho konečne priaznivou správou. Z tímu pre duel s Cyprom vypadli kapitán Marek Hamšík, Marek Rodák, Stanislav Lobotka a Vladimír Weiss. Talianske médiá v pondelok informovali, že k dispozícii by mohol byť aj obranca Milan Škriniar z Interu Miláno.

Na úvod kvalifikácie proti Cypru

 Slovensko vstúpi do kvalifikácie v stredu 24. marca o 20.45 SEČ duelom v Nikózii proti domácemu Cypru (Štadión GSP). Následne odohrá na trnavskom Štadióne Antona Malatinského zápasy s Maltou (sobota 27. marca, 20.45) a Ruskom (utorok 30. marca, 20.45). Okrem týchto súperov stoja Slovensku v ceste na MS aj Chorváti a Slovinci.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dobré správy pre reprezentáciu: Proti Cypru aj s triom z Bundesligy!

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku