tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Ilona Csáková, foto: profimedia

Do Ilony Csákovej sa obul Novotný: Prefackať na tri strany!

Kariéra Ilony Csákovej (50) znepokojuje aj známeho bývalého bulvárneho guru a syna českého zabávača Pavla Novotného (40). Vraj by sa mala rýchlo prebrať!

Pavel Novotný sa netají tým, že ho pomerne veľmi znepokojuje, akým smerom sa uberá kariéra Ilony Csákovej. Z toho dôvodu jej vraj napísal trojstranový súkromný list. „Potreboval by som ju prefackať. Urobil som to však listom, ktorý som chcel pôvodne zverejniť. Potom som si povedal, že musím dať Ilone šancu a napísať jej súkromne. Trošku to bolo prefackanie,“ povedal starosta mestskej časti Řeporyje.

Pochvál sa vrak speváčka nedočkala. Že by malo dôjsť k nejakej spätnej väzbe neočakáva. „Smiať sa jej? To môžeme všetci. Ja som jej chcel dať šancu, tak som jej vysvetlil, čoho je vlastne obeťou a komu slúži. Ale ona skrátka netuší, že slúži „vychcaným“ ľuďom. Ona to však netuší. Vysvetlil som jej to jednoducho a prehľadne. Ilona samozrejme šancu nemá, ale ak jej to raz docvakne, tak uvidí,“ povedal o speváčke Novotný.

Ilona Csáková na seba upozornila tým, že brojila proti očkovaniu a veciam, ktoré s tým súviseli. Kvôli svojmu prístupu dokonca prišla aj o kšefty.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Do Ilony Csákovej sa obul Novotný: Prefackať na tri strany!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku