eReport.sk
Ľuboš Blaha a Rasťo Ekkert, foto:eReport

Dnes začíname! Bez cenzúry s Rasťom Ekkertom: Hosťom v horúcom kresle je Ľuboš Blaha

Bez cenzúry! To je názov nášho nového diskusného formátu na aktuálne témy. Vždy jeden hosť a moderátor Rasťo Ekkert. Každý pondelok a vo štvrtok so železnou pravidelnosť presne o 18.00 hodine nájdete na stránkach eReportu nový rozhovor s politikmi, ale aj so známymi osobami, ktoré majú čo povedať. Premiérový diel relácie Bez cenzúry s Rasťom Ekkertom odvysielame v spomínanom čase už dnes. Hosťom nášho moderátora v štúdiu eReportu je jeden z najkontroverznejšie vnímaných politikov na Slovensku, podpredseda najsilnejšej opozičnej parlamentnej strany Smer-SD a poslanec NR SR Ľuboš Blaha.

Na čo sa Rasťo Ekkert Ľuboša Blahu opýtal? Nenechal na ňom, ako sa vraví, nitku suchú. Tu je len niekoľko z mnohých otázok, ktoré známemu ľavicovému politikovi položil:

  • Ste filozof, politik, revolucionár a máte dve prvenstvá. Podľa štatistík máte najvyššiu sledovanosť na sociálnych sieťach. S obrovským náskokom vediete pred druhým Robertom Ficom a zároveň ste prvý na známom zozname proruských trolov. To znamená, že máte veľmi veľa priaznivcov, ale aj dosť mocných nepriateľov. Máte rodinu, manželku, deti, ako sa Vám s takouto nálepkou žije?
  • Ako sa z vás stal ľavicový politik? Prečo neuspelo učenie Marxa a Engelsa?
  • Dvanásť rokov vlády Smeru. Predseda Fico opakovane priznal, že ste urobili mnoho chýb. Poučila sa z toho vaša strana, ak sa dostanete k moci nebudú sa opakovať?
  • Kam sa rúti tento svet? Postupná strata slobody, úpadok ekonomiky, zabúda sa na obyčajných ľudí… Covid, vojna na Ukrajine. Kto ho riadi? Oligarchovia? Politici, alebo média?
  • V čom sa mení EU?

Odpovede Blahu na tieto a mnohé ďalšie otázky, s dôrazom na aktuálnu situáciu na Slovensku, sa dozviete už dnes o 18.00 hodine – a to BEZ CENZÚRY. Vždy to bude BEZ CENZÚRY! Ďakujeme, že nás sledujete.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dnes začíname! Bez cenzúry s Rasťom Ekkertom: Hosťom v horúcom kresle je Ľuboš Blaha

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti