eReport.sk
Iveta Bartošová
Iveta Bartošová, foto: profimedia

Desivé tajomstvo Ivety Bartošovej: Trpela smrteľnou chorobou a preto sa zabila?


Jedným z hudobníkov, ktorí v posledných rokoch s Ivetou Bartošovou (48) spolupracoval, bol aj Jarek Šimek. Ten tvrdí, že za jej samovraždou stojí jej posledný manžel. Prezradil aj iné šokujúce informácie.

Podľa jeho slov je možné, že bola speváčka Iveta Bartošová smrteľne chorá. Z toho dôvodu vraj dobrovoľne odišla pred siedmimi rokmi z tohto sveta. Vraj si to myslí aj Ivetina najbližšia rodina. „Často sme s priateľmi a skvelou Ivetinou rodinu rozoberali, čo sa preboha stalo. Kládli sme si otázky, ktoré nás trápili a hlavne nám bolo ľúto, že sme sa so zviazanými rukami museli prizerať ako bola Iveta, v čoraz viac zúboženom stave, ovládaná. Ona už vedela, že nemá silu odpútať sa od takého človeka ako je Rychtář,“ spomína Jarek Šimek.

„S odstupom času sme na základe informácií, ktoré sme mali k dispozícií, dospeli k záveru: Iveta vedela, že je vážne chorá. Doktori ju varovali, že má veľmi vážne poškodenú pečeň a keď okamžite neprestane piť, tak zomrie. Nesmela sa už alkoholu ani dotknúť. To bohužiaľ s posledným manželom nemohla dokázať. Nemala k tomu podporu a ani zázemie,“ tvrdí Šimek.

Jej vtedajší spolupracovník operuje aj s teóriou, že zrejme vedela, že sa blíži jej koniec. „Pravdepodobne mala veľké bolesti, preto chudla a na konci života vyzerala biedne,“ domnieva sa. „Myslím, že bola zmierená s odchodom, ale nechcela aby ju v takomto stave videl syn Artur. To, či to vedel Rychtář, je otázkou,“ zauvažoval nahlas Jarek.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Desivé tajomstvo Ivety Bartošovej: Trpela smrteľnou chorobou a preto sa zabila?

KOMENTOVALI STE: