eReport.sk
Denise Richards, foto: profimedia

Denise Richards a Charlie Sheen mali šialené manželstvo. Nepriestreľné dvere a požiarna tyč!

Americká herečka Denise Richards (50) včera oslávila okrúhle narodeniny. Bývalá Bond girl vymenila filmy za reality šou a prežila búrlivé manželstvo s hercom Charlie Sheenom.

V deväťdesiatych rokoch sa Denise Richard presunula od modelingu k hereckej kariére. Zlom nastal, keď si v roku 1999 zahrala po boku Pierca Brosnana Bond girl – Jeden svet nestačí. Za rolu si však, žiaľ, vyslúžila cenu za najhorší herecký výkon vo vedľajšej roli, no o filmové ponuky kvôli tomu ani tak núdzu nemala.

V roku 2002 sa vydala za Charlieho Sheena, s ktorým má dve pubertálne dcéry. O štyri roky neskôr sa rozviedli. Netreba zdôrazňovať, že si s problematickým hercom užila svoje. Po rozvode si adoptovala tretiu dcéru, než konečne našla svoje vytúžené šťastie s hercom Aaronom Phypersem. Za toho sa vydala v roku 2018, len niekoľko týždňov po zoznámení.

So Sheenom sa Denise stretla pri filmovačke s názvom Nabitá zbraň 1 už v roku 1991, no dohromady sa dali až o dekádu neskôr. Už pri prvom stretnutí jej bol sympatický. O niečo menej bol Charlie nadšený, keď sa po rozvode rozhodla pre vlastnú reality šou z názvom Denise Richards: Je to komplikované. Dokonca sa s Denise súdil, lebo nechcel, aby boli jeho dcéry súčasťou šou. Súd nakoniec prehral.

Dnes má spolu bývalý pár dobrý vzťah. V minulosti to tak ale nebolo. Charlie Sheen žúroval, pil, fetoval, bol neverný a nebolo to s ním ľahké. V knihe, ktorú Denise vydala v roku 2011, popísala, že jej exmanžel bol paranoidný. Do domu si nechal nainštalovať nepriestrelné dvere a požiarnu tyč. Vďaka šou Paničky z Beverly Hills si herečka prišla na pekný balík peňazí. Tvorcovia jej údajne ponúkli závratnú sumu, čo z nej urobilo najlepšie platenú celebritu v tejto šou.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.