eReport.sk
Ema Müller, foto: instagram E. M.

Dcéra speváka Richarda Müllera prehovorila prvýkrát o priateľovi!

Ema Müllerová žije už deväť rokov v Paríži. Prezradila, že s pandémiou sa aj tam obrátilo všetko naruby, život sa však nezastavil: „Paríž je síce prázdny, ale zápchy v ňom sa nezmenili.”

Metropola Francúzska je známa svojou katastrofálnou dopravnou situáciou. Unikátom je kruhový objazd okolo Víťazného oblúka. Nemá namaľované pruhy a autá húfne vchádzajú a trúbením odchádzajú z “kruháča”. Toto sa podľa Emy nezmenilo. Z Paríža odišli tisíce turistov, nikde nie sú rady, ale premávka v meste paradoxne nepoľavila. Ema Müllerová (27) exkluzívne pre eReport opísala, ako vyzerá jej bežný deň v Paríži.

S mamou Soňou, foto: instagram

Mesiace bez rodičov

„Reštaurácie a obchodné domy sú momentálne zatvorené. Hranice s krajinami mimo Európskej únie tiež. Máme zákaz vychádzania od 18-tej hodiny a práca z domu, ak je možná, je povinná,” opísala nariadenia, ktoré sú podobné tým našim. Testovať sa chodia obyvatelia pravidelne. Antigénové testy robia na počkanie vo všetkých lekárňach: „Prežívame náročné obdobie či už tu, alebo doma. S rodičmi som bola na Vianoce a už teraz mi veľmi chýbajú,” povzdychla si. Ema Müllerová pracuje v módnej brandži. Pôsobí ako manažérka PR komunikácie. Ako iní, aj ona ostala doma: „Pracujem pre módne značky, robím na voľnej nohe a pracujem z domu.” Dá sa povedať, že na pandémiu si zvykla.

Skúša čaje

Denný režim má pevne nastavený: „Na začiatku home officu som si kúpila skladací stôl. Trávime spolu väčšinu pracovného dňa. Počas obeda cvičím podla Youtube videí a pred osemnástou hodinou sa idem na hodinu prejsť. Učím sa variť medzinárodné jedlá a kupujem čaje zvláštnych príchutí, aby som aj počas toho, ako som doma, mohla skúšať niečo nové,” prezradila. Dokonca si s priateľom podelili izby: „Keďže žijeme home officovo, každý je v inej miestnosti, ale stále spolu,” zasmiala sa. Dodala, že kovidom si ešte neprešla.

Veľa plačem, hovorí

Denne sa venuje aj svojmu kanálu na Instagrame. Založila si značku Som bohyňa: „Je to životný štýl, ktorý fičí na sebaláske, hysterickom plači a hlasnom smiechu. Alebo proste na tom, čo najviac robíš, keď si sama sebou,” načrtla filozofiu svojej značky. Ema je rada autentická: „ Na Instagrame rovnako veľa plačem ako sa smejem! Neskrývam svoje emócie a ukazujem to tak, ako to je. Ukazujem sa taká, aká som,” vyhlásila.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.