eReport.sk

Dcéra slávneho svalovca Bianca Van Damme je nádherná!

Tridsaťročná dcéra slávneho akčného hrdinu Jeana – Claudea Van Damma má síce svaly po otcovi, ale dokonalú tvár zdedila najskôr po mame. Bianca je doslova nádherná!

Tridsaťročná Bianca Van Damme má štíhlu a neskutočne svalnatú postavu. Dobré gény zdedila po slávnom otcovi a akčnom hrdinovi Jeanovi- Claudovi. Lásku k športu však získala aj vďaka mame, známej kulturistke Gladys Portuges, ktorá dvakrát bodovala v prestížnom rebríčku súťaže pani Olympia.

Bianca, ktorá má dokonalé črty tváre, veľké oči, plné pery a tmavé kučeravé vlasy sa v minulosti venovala krasokorčuľovaniu. K športu má po rodičoch blízko dodnes, o čom hovorí aj jej dokonalá a vyšportovaná postava. Lákalo ju aj herectvo. S otcom si dokonca zahrala v niekoľkých filmoch ako Full Love, či Šesť výstrelov. Aby sa odlíšila od slávneho otca vystupuje pod umeleckým menom Bianca Free.

Jean- Claude patril medzi akčné legendy

Jej otec Jean – Claude Van Damme bol belgickým majstrom bojových umení. Bol ženatý až päťkrát so štyrmi rôznymi ženami. Preslávili ho filmy ako Univerzálny voja, Krvavý šport, či Kickboxer. Van Damme bol pomerne škandalóznou hviezdou. Preslávili ho problémy s domácim násilím, sexuálne škandály, ale aj závislosť na kokaíne. Jeho krásna dcéra nešla v otcových šľapajách. Pôsobí skromne a škandálom sa zatiaľ vyhýba.

foto: profimedia, instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dcéra slávneho svalovca Bianca Van Damme je nádherná!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti