eReport.sk
Ivana Christová (vpravo) s dcérou Danielou, foto: instagram D. CH.

Dcéra Ivany Christovej o náročnom pôrode: Komplikácie, infúzie a neschopnosť kojiť

Šťastná mamička i babička. Vo februári sa Daniele Zajíček Christovej (27) narodila dcéra Zoja. Svetlo sveta uzrela v ten istý deň, ako jej mama. Po desať týždňovej odmlke dcéra Ivany Christovej prehovorila o pôrode a nenávisti.

Ľudia vedia prekvapiť a zaťať dýku do miesta, kde to nik nečaká. O tom vie svoje aj Daniela Christová, ktorú vytočili do biela komentáre, v ktorých ľudia odsúdili ženy, ktoré nekoja svoje deti. To jej nedalo a na svojej sociálnej sieti zverejnila príspevok, na ktorom kŕmi malú Zoju a otvorene porozprávala o tom, aký mala pôrod a priznala sa aj k tomu, že má neschopnosť kojiť.

„Za posledné dva mesiace som prečítala veľmi veľa článkov o kojení/nekojení. Z niektorých som bola fakt smutná a cítila som sa naozaj na nič. Počas tehotenstva som bola 100% presvedčená o tom že kojiť budem, poznám všetky výhody a dokonca aj odporúčania WHO.
Ale realita bola iná, zdravotné komplikácie po pôrode, infúzie… a s tým spojená moja “neschopnosť” kojiť,”
vysvetlila hneď na začiatku svojho statusu. Zrejme chcela predísť otázkam, prečo ona nekojí.

„Minule som natrafila na jeden obrázok známej Slovenky, kde jej muž kŕmil bábätko z fľašky.. pod fotkou bolo nespočetné množstvo nenávistných komentárov od žien, pritom ani nebolo jasné či to mlieko je odstriekané, alebo “zarobené” v každom prípade je to jedno. Som presvedčená o tom že každá jedna mama chce a robí pre svoje dieťa to najlepšie a tie dôvody prečo áno, alebo prečo nie veľakrát ani nepoznáme.,” zdôverila sa so svojimi pocitmi.

Dcéru Ivany Christovej Danielu s jej malou dcérkou Zojou nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram Daniela Christová

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport